ZAPRASZAMY NA XV PM FORUM!!!

24 października 2007

pm_forumZAPRASZAMY NA XV PM FORUM!!!

 • Tytuł: „Jak określać zakres i wymagania w projektach informatycznych”.
 • Termin: 14 listopada 2007 r. Rozpoczęcie o godzinie 18:30.
 • Miejsce: ośrodek szkoleniowy MT&DC w Falentach k/Raszyna (Al. Hrabska 4).

Spotkanie poprowadzi nasz gość specjalny - Bruce Hart - instruktor ESI International z Waszyngtonu oraz dyrektor zarządzający Process Economics. W Polsce współpracuje z MT&DC, gdzie prowadzi wykłady z zakresu analizy biznesowej.

Rozrost zakresu i niedoprecyzowane wymagania to często podawane przez praktyków i badaczy przyczyny niepowodzeń w przedsięwzięciach informatycznych. W trakcie tego spotkania omówimy wzajemnej zależności między zakresem organizacyjnym, zakresem procesu i zakresem systemu, określimy kategorie wymagań i omówimy niektóre kluczowe czynniki sukcesu działań związanych z opracowywaniem wymagań.

PM Forum to unikalne spotkania dyrektorów i menedżerów projektów z polskich i międzynarodowych firm ze światowej sławy ekspertami z dziedziny zarządzania projektami, których celem jest przybliżanie tematyki Project Managementu oraz tworzenie społeczności PM w Polsce.

Zgodnie z tradycją - po części oficjalnej (około godziny 20.00) zapraszamy wszystkich uczestników PM Forum na kameralny poczęstunek z lampką wina w naszym ośrodku MT&DC. Będzie on wspaniałą okazją do wymiany doświadczeń z zarządzania projektami zarówno z naszym ekspertem jak i innymi uczestnikami spotkania.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.
Zgłoszenia prosimy kierować do Katarzyny Gojło, katarzyna.gojlo@mtdc.pl

 

 • Logo PMI Registered Education Provider jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMI" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMBOK" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMP" i "PMI-ACP" są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnym Project Management Institute, Inc.
 • IIBA® , BABOK® and Business Analysis Body of Knowledge® są zarejestrowanymi znakami handlowym International Institute of Business Analysis.
 • Endorsed Education Provider, EEP and the EEP logo są znakami handlowymi International Institute of Business Analysis.
 • CBAP® and CCBA® są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnymi International Institute of Business Analysis.
Zapytaj o szkolenie
 • Dział sprzedaży

 • Wyślij pytanie

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ
 • Zapytaj o cenę

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ