Zapraszamy na webinar Fakty i mity badania wydajności systemów

15 listopada 2016

LTS Luxoft Technology Series wraz z Management Training&Development Center prezentują webinar: “Fakty i mity badania wydajności systemów” Piotra Ślęzaka, który odbędzie się 17 listopada 2016 wraz z gościnnym udziałem Michała Przybylaka i Andrzeja Krzysztyniaka

Opis:
Badanie wydajności systemów to nie tylko nagranie skryptów, uruchamianie i sprawdzanie wyników. Wiele osób nie zwraca uwagi na to, jak w ogóle się zabrać za badanie wydajności. Skąd wziąć scenariusze do badania wydajności? Jak określić kryteria akceptacji systemu? W tych aspektach współpraca z biznesem jest nieodzowna ale nie jest to prosta współpraca.
Z drugiej strony pytanie jakie należy sobie postawić to z kim należy współpracować po stronie IT i na czym ta współpraca polega?
Jak sobie radzić z problemami środowiskowymi przy badaniu wydajności? Jakie dane i ile ich wziąć do uruchomienia jednego przebiegu testu? Ile przebiegów robić i jak mają wyglądać? Do tego dochodzą wytyczne różnych zewnętrznych organizacji nadzorujących i wewnętrzne procedury bezpieczeństwa. Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu przedstawię wiele przykładów, w jaki sposób organizować badanie wydajności – co z tym się wiąże, jaka jest rola kierownika testów w takim przedsięwzięciu i co należy robić aby się takie projekty kończyły sukcesem nawet, jeżeli ich wynik jest negatywny.

Oprócz głównej prezentacji przygotowaliśmy krotsze prelekcje powiązane z tematyką Javy. Pierwsza z nich, którą poprowadzi Michał Przybylak będzie dotyczyła wprowadzenia do Java RX, drugi prelegent Andrzej Krzysztyniak opowie więcej o Monster Legacy Project i świecie wokół niego.
 

Rejestracja pod linkiem: http://career.luxoft.com/lts-luxoft-technology-series/fakty-i-mity-badania-wydajnosci-systemow/

 

 • Logo PMI Registered Education Provider jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMI" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMBOK" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMP" i "PMI-ACP" są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnym Project Management Institute, Inc.
 • IIBA® , BABOK® and Business Analysis Body of Knowledge® są zarejestrowanymi znakami handlowym International Institute of Business Analysis.
 • Endorsed Education Provider, EEP and the EEP logo są znakami handlowymi International Institute of Business Analysis.
 • CBAP® and CCBA® są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnymi International Institute of Business Analysis.
Zapytaj o szkolenie
 • Dział sprzedaży

 • Wyślij pytanie

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ
 • Zapytaj o cenę

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ