Zapraszamy na seminarium Zwinny Analityk - jak poradzić sobie z wymaganiami w Agile.

10 listopada 2016

W imieniu Stowarzyszenia Inżynierii Wymagań serdecznie zapraszamy na spotkanie w ramach cyklu seminariów: "MIĘDZY BIZNESEM A IT ". Najbliższe spotkanie - którego jesteśmy Partnerem -  odbędzie się pod hasłem: " Zwinny Analityk- jak poradzić sobie z wymaganiami w Agile".

W trakcie spotkania znajdą Państo odpowiedź na pytania nurtujace wszystkich tych, którzy mają do czynienia z wymaganiami w podejściu zwinnym. Czy jest miejsce dla analityka biznesowego/systemowego w Agile? Jak wykorzystać umiejętności analityka w nowym środowisku pracy? Jak to robią inni? Co się sprawdzi w mojej organizacji a co nie? Z jakich technik korzystać pracując z wymaganiami w Agile? To tylko niektóre pytania, z którymi spotykamy się podczas pracy w Agile.

Spośród wszystkich uczestników zostanie rozlosowana nagroda - voucher na nasze szkolenie o wartości do 4.000 zł do wykorzystania do końca czerwca 2017 roku!!! Wśród szkoleń do wyboru znajdują się te ze ścieżki certyfikacyjnej George Washington University: https://www.mtdc.pl/analiza-biznesowa.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdą Państwo na stronie:https://siw.evenea.pl/?source=evenea-directory.

 • Logo PMI Registered Education Provider jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMI" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMBOK" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMP" i "PMI-ACP" są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnym Project Management Institute, Inc.
 • IIBA® , BABOK® and Business Analysis Body of Knowledge® są zarejestrowanymi znakami handlowym International Institute of Business Analysis.
 • Endorsed Education Provider, EEP and the EEP logo są znakami handlowymi International Institute of Business Analysis.
 • CBAP® and CCBA® są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnymi International Institute of Business Analysis.
Zapytaj o szkolenie
 • Dział sprzedaży

 • Wyślij pytanie

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ
 • Zapytaj o cenę

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ