Zapraszamy na 7th International PMI PC Congress - specjalna cena dla Klientów MT&DC

15 października 2012

 

pmi logo

Jak co roku podczas kongresu uczestnicy mają możliwość poznania najnowszych trendów i praktyk stosowanych podczas zarządzania projektami. Tegoroczna edycja to przede wszystkim ukierunkowanie na umiejętności miękkie project managerów. Wśród prelegentów 7 kongresu znajdują się sławy z międzynarodowej sceny project managementu. Uczestnicy mają możliwość uczestniczenia w wykładach prowadzonych przez ekspertów z całego świata. W tym roku wśród prelegentów pojawią się między innymi: Aileen Ellis, Rick A. Morris, James Kane, Peter Taylor, Mark Gray, Rafał Kapler.

Silnym polskim akcentem tegorocznego spotkania jest udział Zbigniewa Traczyka. Były prezes polskiego oddziału PMI, w chwili obecnej piastuje stanowisko Członka Zarządu PMI Global. Podczas kongresu będzie pełnił funkcję Key Note z wykładem pt.: "Project Management as a Strategic Competency".

Tegoroczna edycja spotkania jest szczególna, ponieważ dzień przed kongresem, po raz pierwszy w Polsce obchodzony będzie dzień zarządzania projektami - International Project Management Day. IPMD to spotkanie dla wszystkich sympatyków zarządzania projektami. W dniu 12 listopada uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z ideą project managementu oraz bliższego poznania PMI Poland Chapter. Jest to również możliwość spotkania i konsultacji ze speakerami kongresu.

Dodatkowo, specjalnie dla uczestników kongresu, PMI PC umożliwia wzięcie udziału w warsztatach. Osoby biorące udział w kongresie, mają możliwość bezpłatnego udziału w wybranym przez siebie warsztacie, które poprowadzą James Kane i Mark Gray - dwaj eksperci zarządzania projektami. Obydwa warsztaty będą trwały 3,5 godziny oraz będą premiowane dodatkowymi punktami PDUs. Pełna agenda spotkania dostępna jest na stronie organizatora: http://congress.pmi.org.pl/pl/agenda/.

7th International PMI Poland Chapter Congress, to również czas na ogłoszenie wyników konkursu Projekt Roku 2011. Do finału konkursu zakwalifikowane zostały projekty zgłoszone przez: Bank Handlowy w Warszawie SA, Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji oraz Polską Telefonię Cyfrową S.A. Zwycięzca konkursu, zostanie ogłoszony podczas kongresu.
Ważne!Miło nam poinformować, że uczestnicy szkoleń MT&DC otrzymają specjalny rabat na udział w kongresie. Szczegóły dotyczące oferty cenowej znajdują się na stronie: http://congress.pmi.org.pl/pl/rejestracja.

Informacje o PMI

7th International PMI Poland Chapter Congress organizowany jest przez polski oddział Project Management Institute. PMI jest najbardziej znaczącą zawodową organizacją zajmującą się zarządzaniem projektami, mającą ponad 500 000 tysięcy członków na wszystkich kontynentach. Przewodnik po wiedzy o zarządzaniu projektami (PMBOK Guide), wydawany przez PMI jest najbardziej rozpoznawanym na świecie wydawnictwem poświęconym tej dziedzinie wiedzy. Polski Oddział PMI został założony w 2003 roku i aktualnie liczy ponad 500 członków.

 

 • Logo PMI Registered Education Provider jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMI" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMBOK" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMP" i "PMI-ACP" są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnym Project Management Institute, Inc.
 • IIBA® , BABOK® and Business Analysis Body of Knowledge® są zarejestrowanymi znakami handlowym International Institute of Business Analysis.
 • Endorsed Education Provider, EEP and the EEP logo są znakami handlowymi International Institute of Business Analysis.
 • CBAP® and CCBA® są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnymi International Institute of Business Analysis.
Zapytaj o szkolenie
 • Dział sprzedaży

 • Wyślij pytanie

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ
 • Zapytaj o cenę

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ