Zapraszamy do udziału w kolejnym seminarium Oddziału Warszawskiego PMI

12 kwietnia 2013

Szanowni Państwo zapraszamy do udziału w kolejnym seminarium Oddziału Warszawskiego PMI, które odbędzie się 17 kwietnia 2013 roku. Tematem tego seminarium będzie: „Project Risk Management – the best practices”. Gościem specjalnym wieczoru będzie George Sifri- wykładowca i konsultant MT&DC.

Każdy projekt wiąże się z ryzykiem. Co więcej, projekt bez żadnego ryzyka nie jest wart zachodu. Firmy, które skutecznie zarządzają ryzykiem potrafią uniknąć niespodziewanej katastrofy oraz zadowolić się mniejszą marżą i rezerwami na ryzyko, uwalniając w ten sposób zasoby dla innych przedsięwzięć. Takie działanie pozwala im wykorzystywać szanse na lukratywne inwestycje, które w innym przypadku zostałyby odrzucone jako „zbyt ryzykowne”. Prezentacja George Sifri stanowi wprowadzenie do najlepszych praktyk zarządzania ryzykiem w projektach.

Wystąpienie odbędzie się w języku angielskim.

Prowadzący seminarium:


GEORGE SIFRI, DBA, PMP, CCP, CISA, CCE, CM, PSP, EVP, PMI- SP, PMI- RMP, - instruktor i konsultant ESI Intl. oraz Management Training & Development Center (MT&DC). Posiada ponad 25 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami IT. W swojej karierze prowadził wiele szkoleń oraz wykładów z zakresu zarządzania projektami, wśród nich dotyczących strategicznych systemów informatycznych, zarządzania procesem tworzenia oprogramowania, relacyjnych baz danych, elektronicznych systemów zarządzania dokumentacją, oceny ryzyka związanego z oprogramowaniem, audytu systemów informatycznych, systemów obiegu dokumentów, systemów kontroli projektów i dokumentów oraz zarządzania wiedzą. Prowadząc programy szkoleniowe na sześciu kontynentach świata współpracował z takimi firmami jak: Motorola, Atos IT Services, Siemens, HP, Dow Jones, bp, Peoplesoft, ABB, Citi International, Eurotel i Novartis.

 

Termin:

17.04.2013 w godzinach od 18:00 do 20:00 ; rejestracja będzie się odbywać od godziny 17:45.
Miejsce: SGH, Budynek „C" al. Niepodległości 128, Aula I 
Seminarium uprawnia do rejestracji 2 PDU dla osób posiadających certyfikat PMP.
Seminarium jest bezpłatne dla Członków Stowarzyszenia PMI PC.
Goście są mile widziani. Warunkiem wstępu będzie przedstawienie potwierdzenia uiszczenia opłaty w wysokości 50,- PLN na rachunek PMI PC (numer rachunku 88 1030 0019 0109 8530 0023 4249).
Opłaty za uczestnictwo można dokonać również przed seminarium.
 

 • Logo PMI Registered Education Provider jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMI" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMBOK" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMP" i "PMI-ACP" są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnym Project Management Institute, Inc.
 • IIBA® , BABOK® and Business Analysis Body of Knowledge® są zarejestrowanymi znakami handlowym International Institute of Business Analysis.
 • Endorsed Education Provider, EEP and the EEP logo są znakami handlowymi International Institute of Business Analysis.
 • CBAP® and CCBA® są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnymi International Institute of Business Analysis.
Zapytaj o szkolenie
 • Dział sprzedaży

 • Wyślij pytanie

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ
 • Zapytaj o cenę

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ