Zapraszamy do udział w seminarium Building the Business Case for a Project 21.05.2013, Warszawa

13 maja 2013

W imieniu Zarządu IIBA WPC mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do udziału w cyklicznym seminarium, które odbędzie się 21. maja 2013 w Warszawie po zakończeniu Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Członków Stowarzyszenia IIBA WPC. Tym razem prelekcję nt. Building the Business Case for a Project poprowadzi George Sifri - międzynarodowy ekspert i instruktor, który na co dzień współpracuje w Polsce z MT&DC. 

Program spotkania
17:30 – 18:00 Rejestracja
18:00 – 18:45 Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia Warsaw Poland Chapter of the IIBA

18:45 – 19:00 Przerwa
19:00 – 20:15 Cykliczne seminarium IIBA WPC: “Building the Business Case for a Project”

Seminarium odbędzie się w języku angielskim.
Na zakończenie części merytorycznej seminarium odbędzie się losowanie nagród książkowych!


Warunki uczestnictwa
Udział w seminarium jest bezpłatny dla członków IIBA WPC. Dla pozostałych osób koszt uczestnictwa wynosi 49 zł.
Wpłaty można dokonać na konto IIBA WPC (Stowarzyszenie Warsaw Poland Chapter of the IIBA, ul. Wincentego Kadłubka 43, 02-496 Warszawa, 05 1160 2202 0000 0001 2997 9453 Bank Millennium SA, o/ Warszawa, ul. Puławska 233).


Rejestracja
Prosimy o zarejestrowanie się do dnia 20.05.2013 na adres rejestracja@warsaw.theiiba.org. W zgłoszeniu prosimy o podanie następujących danych: imię, nazwisko, nazwa firmy, stanowisko, e-mail, numer telefonu.
W przypadku osób, które będą potrzebowały rachunek, prosimy o dołączenie do zgłoszenia danych firmy (nazwa, adres, NIP).


Miejsce spotkania
Hotel Lord, Al. Krakowska 218, Warszawa

 

Zapraszamy w imieniu Zarządu IIBA WPC

- Zespół MT&DC
 

 

 • Logo PMI Registered Education Provider jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMI" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMBOK" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMP" i "PMI-ACP" są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnym Project Management Institute, Inc.
 • IIBA® , BABOK® and Business Analysis Body of Knowledge® są zarejestrowanymi znakami handlowym International Institute of Business Analysis.
 • Endorsed Education Provider, EEP and the EEP logo są znakami handlowymi International Institute of Business Analysis.
 • CBAP® and CCBA® są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnymi International Institute of Business Analysis.
Zapytaj o szkolenie
 • Dział sprzedaży

 • Wyślij pytanie

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ
 • Zapytaj o cenę

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ