XIV PM FORUM "Analiza biznesowa: Kreowanie wartości w kluczowych obszarach"

20 marca 2007

20 marca 2007 w ośrodku szkoleniowym MT&DC w Falentach odbyło XIV PM FORUM zatytułowane: „Analiza biznesowa: Kreowanie wartości w kluczowych obszarach”.

Gościem specjalnym spotkania był Bruce Hart - instruktor ESI International z Waszyngtonu oraz konsultant zarządzania strategicznego firmy Process Economics, Inc
Bruce Hart ma 25-letnie doświadczenie w konsultacjach. Prowadził ponad 200 szkoleń w różnych krajach, między innymi na tematy związane z konkurencyjnością gospodarczą, takie jak innowacje w przedsiębiorstwie, rozwój procesów i zmiany strategiczne. Jest bardzo lubiany za sposób prowadzenia wykładów.

Współpracuje między inymi z ESI/George Washington University School of Business, wydziałem nauk komputerowych Ohio State University oraz LTI Management Institute.

W Polsce współpracuje z MT&DC, gdzie prowadzi szkolenia z zakresu analizy biznesowej.
XIV PM Forum poświęcone było omówieniu analizy biznesowej pod kątem stosowania jej jako skutecznego narzędzia ułatwiającego wybór właściwego projektu do realizacji i określenie zakresu prac w projekcie. W czasie PM Forum prowadzący wskazał możliwości wykorzystania analizy do tworzenia wartości w kluczowych dla organizacji obszarach. Bruce Hart przekazał uczestnikom spotkania kilka praktycznych wskazówek umożliwiających klarowne sprecyzowanie zakresu prac w projekcie oraz efektywne zarządzanie oczekiwaniami.

Tradycyjnie po wykładzie dyskusja toczyła się w kuluarach przy lampce wina i drobnym poczęstunku. Goście MT&DC mieli okazję, by wymienić się swoimi doświadczeniami i podyskutować o nowych trendach w zarządzaniu projektami.

 

 • Logo PMI Registered Education Provider jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMI" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMBOK" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMP" i "PMI-ACP" są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnym Project Management Institute, Inc.
 • IIBA® , BABOK® and Business Analysis Body of Knowledge® są zarejestrowanymi znakami handlowym International Institute of Business Analysis.
 • Endorsed Education Provider, EEP and the EEP logo są znakami handlowymi International Institute of Business Analysis.
 • CBAP® and CCBA® są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnymi International Institute of Business Analysis.
Zapytaj o szkolenie
 • Dział sprzedaży

 • Wyślij pytanie

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ
 • Zapytaj o cenę

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ