XIII PM FORUM: "Kolejny krok ku lepszym wynikom - Przywództwo"

22 grudnia 2006

12 grudnia 2006 MT&DC zorganizowało XIII PM Forum zatytułowane: "Kolejny krok ku lepszym wynikom - Przywództwo", które tradycyjnie odbyło się w Falentach.

Spotkanie poprowadził Urban Aderklint - instruktor ESI International z Waszyngtonu. W Polsce współpracuje on z MT&DC, gdzie prowadzi wykłady z zakresu zarządzania projektami, planowania oraz kontroli kosztów a także przywództwa. W swej wieloletniej karierze prowadził skomplikowane projekty m.in. dla elektrowni atomowej w Szwecji. Jest posiadaczem certyfikatu Project Management Professional (PMP) a także członkiem Project Management Institute (PMI).
Wśród uczestników PM Forum znaleźli się dyrektorzy i kierownicy projektu reprezentujący najprężniej działające firmy z branży: IT, telekomunikacyjnej, bankowo-ubezpieczeniowej, farmaceutycznej i logistycznej.

Podczas wystąpienia Urban Aderklint podkreślał znaczenie miękkich kompetencji kierowników projektu w skutecznym zarzadzaniu zespołem. Przede wszystkim zwrócił uwagę na znaczenie inteligencji emocjonalnej, zwłaszcza w sytuacji konfliktu. Ciekawym elementem prelekcji była prezentacja narzędzia do dynamicznego określenia indywidualnych stylów motywacyjnych (SDI) wraz z analizą możliowści jego wykorzystania do poprawy komunikacji interpersonalnej.

Umiejętności przywódcze okazały się "gorącym" tematem, bowiem dyskusje w tej kwestii prowadzono również w kuluarach przy lampce wina i zakąskach. Ostatni goście opuścili ośrodek szkoleniowy MT&DC około 23:00 :-)

 • Logo PMI Registered Education Provider jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMI" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMBOK" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMP" i "PMI-ACP" są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnym Project Management Institute, Inc.
 • IIBA® , BABOK® and Business Analysis Body of Knowledge® są zarejestrowanymi znakami handlowym International Institute of Business Analysis.
 • Endorsed Education Provider, EEP and the EEP logo są znakami handlowymi International Institute of Business Analysis.
 • CBAP® and CCBA® są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnymi International Institute of Business Analysis.
Zapytaj o szkolenie
 • Dział sprzedaży

 • Wyślij pytanie

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ
 • Zapytaj o cenę

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ