X PM Forum: "Skuteczne zarządzanie zespołem projektowym - najlepsze praktyki"

10 grudnia 2004

Z przyjemnością informujemy, iż 8 grudnia 2004 w ośrodku szkoleniowym MT&DC w Falentach odbyło się po raz dzisiąty Project Management Forum zatytułowane "Skuteczne zarządzanie zespołem projektowym - najlepsze praktyki".

Prelekcję wygłosił Urban Aderklint wykładowca oraz project manager z ponad 20-letnim doświadczeniem w zarządzaniu projektami, planowaniu oraz kontroli kosztów inwestycyjnych m.in. w przemysłowych projektach typu turn-key oraz zarządzaniu wielokulturowym personelem. W swej karierze prowadził m.in. skomplikowane projekty w branży energetycznej (był dyrektorem wysokobudżetowego projektu w elektrowni atomowej w Szwecji). Od 1996 prowadzi szkolenia z zarządzania projektami. Jest głównym wykładowcą ESI International z Waszyngtonu oraz MT&DC. Obszary specjalizacji: zarządzanie ryzykiem, kontraktami, czasem, kosztami, zakresem i integracją projektu, a także przywództwo i komunikacja. Dostarcza szkolenia dla wielu firm z grupy Fortune 500 reprezentujących następujące branże: energetyczna, IT, farmaceutyczna, budowlana i inżynieryjna.

Tradycyjnie po części merytorycznej zaprasiliśmy naszych gości na kameralny poczęstunek przy szwedzkim stole i lampce wina.

Celem PM Forum jest przybliżanie tematyki zwiazanej z zarządzaniem projektami według standardów PMI oraz tworzenie społeczności PM w Polsce.

 

 • Logo PMI Registered Education Provider jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMI" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMBOK" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMP" i "PMI-ACP" są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnym Project Management Institute, Inc.
 • IIBA® , BABOK® and Business Analysis Body of Knowledge® są zarejestrowanymi znakami handlowym International Institute of Business Analysis.
 • Endorsed Education Provider, EEP and the EEP logo są znakami handlowymi International Institute of Business Analysis.
 • CBAP® and CCBA® są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnymi International Institute of Business Analysis.
Zapytaj o szkolenie
 • Dział sprzedaży

 • Wyślij pytanie

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ
 • Zapytaj o cenę

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ