Wyzwania HR Biznes Partnera

25 kwietnia 2012

HR BiznesHR BiznesHR BiznesFirmy, aby budować swoją przewagę konkurencyjną, wprowadzają innowacje zarówno wewnątrz organizacji, jak i w oferowanych produktach i usługach. Wiąże się to z coraz większą ilością projektów realizowanych w jednym czasie. Zmienia się rola HR biznes partnera. Kluczowe staje się rozumienie strony projektowej organizacji. MT&DC doskonale wie, że HR biznes partner - w dynamicznie zmieniającym się środowisku - odgrywa znaczącą rolę, gdyż nowe sytuacje wymagają doskonalenia nowych kompetencji. Dlatego wraz z Urbanem Aderklintem przygotowliśmy seminarium "Wyzwania biznes HR partnera- jak wspierać innowacyjność i budować przewagę konkurencyjną" dedykowane profesjonalistom z obszaru HR.

Urban Aderklint – światowej klasy ekspert w zarządzaniu organizacjami projektowymi, były dyrektor wielomilionowych i multikulturowych projektów. Z sukcesem przeprowadzał projekty wdrożenia kultury zarządzania projektami, w realizację którego zaangażowanych było 5 tysięcy osób. Od 1996 roku dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem prowadząc szkolenia z zakresu zarządzania projektami. Jego ulubionym tematem jest komunikacja i przywództwo.

Miłym akcentem seminarium było losowanie nagród wśród obecnych na sali uczestników. Nagrodą główną było – badanie Individual Assesment Tool. Ponadto, wśród uczestników rozlosowano podręczniki " Zespoły interdyscyplinarne. Jak pracować z sojusznikami, wrogami i innymi nieznajomymi".

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział!

 

 • Logo PMI Registered Education Provider jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMI" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMBOK" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMP" i "PMI-ACP" są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnym Project Management Institute, Inc.
 • IIBA® , BABOK® and Business Analysis Body of Knowledge® są zarejestrowanymi znakami handlowym International Institute of Business Analysis.
 • Endorsed Education Provider, EEP and the EEP logo są znakami handlowymi International Institute of Business Analysis.
 • CBAP® and CCBA® są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnymi International Institute of Business Analysis.
Zapytaj o szkolenie
 • Dział sprzedaży

 • Wyślij pytanie

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ
 • Zapytaj o cenę

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ