Współpraca MT&DC z Carrywater Consulting

3 września 2009

Efektywne zarządzanie projektami to konieczność biznesowa oraz istotny czynnik obniżenia kosztów w firmie, dlatego głównym założeniem współpracy partnerów jest budowa skutecznych organizacji zarządzanych przez projekty oraz propagowanie kultury projektowej.

Połączone siły: specjalistyczna, poparta wieloletnią praktyką wiedza trenerów MT&DC oraz szerokie doświadczenia konsultantów Carrywater Consulting zapewnią przedsiębiorstwom znajdującym się w trakcie lub przededniu procesów transformacyjnych osiąganie dojrzałości pozwalającej na realizowanie celów biznesowych na czas i w budżecie. Uzyskana dzięki temu możliwość szybkiej adaptacji do zmian pozwoli firmom osiągnąć przewagę konkurencyjną.

Obecnie, sytuacja ekonomiczna, ale też dynamicznie zmieniające się oczekiwania klientów np. w branży telekomunikacyjnej, nowe uregulowania prawne w sektorze finansowo-ubezpieczeniowym, przeobrażenia w energetyce, czy ogólnorynkowa presja kosztowego optymalizowania procesów i organizacji sprawiają, że zmiana staje się naturalnym środowiskiem funkcjonowania przedsiębiorstw. Kluczem do rozwoju jest skuteczne przeprowadzanie głębokich lub częstych transformacji a do tego niezbędna jest siła projektowa, którą pomagają budować MT&DC i Carrywater Consulting.

Nasza współpraca z Carrywater Consulting jest wynikiem głębokiej analizy rynku oraz dążenia do sprostania nawet najbardziej złożonym i specyficznym wymaganiom klientów. Tak, jak MT&DC jest liderem na rynku firm szkoleniowych oferujących kompleksowe programy szkoleń i certyfikacji z zarządzania projektami i analizy biznesowej, tak Carrywater jest liderem pośród polskich firm doradczych specjalizujących się w obu obszarach. Nasza współpraca daje gwarancję tego, że każda usługa, nawet jeśli nie jest podstawową kompetencją jednego partnera, będzie zrealizowana na najwyższym poziomie przez drugiego.

Przygotowując wspólną ofertę połączyliśmy nasze ponad dziesięcioletnie doświadczenia w zarządzaniu projektami i analizach biznesowych, aby zagwarantować klientom nową jakość a w efekcie zapewnić skuteczną realizację założonych celów.

Szerokie spektrum usług nie tylko zapewni przeszkolenie zespołów projektowych i certyfikację pracowników, ale umożliwi klientowi wspólnie z doświadczonymi konsultantami stworzenie planu zarządzania dla trudnego projektu, audyt kluczowych klientów lub zbudowanie dobrze zorganizowanego korporacyjnego PMO (Project Management Office), przygotowanie procesów i wymagań biznesowych dla transformacji biznesowej

Więcej informacji:
tomasz.borucki@mtdc.pl, tel. +48 22 894 70 50 wew. 101
Aby otrzymać materiał prezentujący założenia współpracy obu firm oraz ofertę prosimy o przesłanie e-maila na adres: info@mtdc.pl

 

 • Logo PMI Registered Education Provider jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMI" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMBOK" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMP" i "PMI-ACP" są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnym Project Management Institute, Inc.
 • IIBA® , BABOK® and Business Analysis Body of Knowledge® są zarejestrowanymi znakami handlowym International Institute of Business Analysis.
 • Endorsed Education Provider, EEP and the EEP logo są znakami handlowymi International Institute of Business Analysis.
 • CBAP® and CCBA® są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnymi International Institute of Business Analysis.
Zapytaj o szkolenie
 • Dział sprzedaży

 • Wyślij pytanie

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ
 • Zapytaj o cenę

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ