Wielki sukces V Konferencji ABSL!

6 maja 2014

W dniach 22-23 maja 2014 r. w Poznaniu odbyła się V Konferencja ABSL - najważniejsze wydarzenie sektora usług dla biznesu w Europie. MT&DC zostało zaproszone do udziału w konferencji jako Partner Merytoryczny Warsztatów. Nasz trener – Darryl Booker – poprowadził prelekcję na temat: „Transformation Management and the Role of the PM”. (Prezentacja jest dostępna na naszym profilu na LinkedIn.

Konferencja ABSL jest miejscem, gdzie wyznaczane są trendy w obrębie sektora na kolejne 12 miesięcy. W tym roku tematem przewodnim było hasło: „Poland – Taking on the World".

V Konferencja ABSL w liczbach:
• Ponad 650 uczestników
• 90 spikerów i panelistów
• 50 wydarzeń, m.in. paneli, prezentacji i warsztatów

Gościem Specjalnym wydarzenia była Madeleine Albright, była sekretarz stanu USA i jedna z najbardziej szanowanych osobistości międzynarodowej sceny politycznej. 23 maja, drugiego dnia konferencji, wygłosiła ona przemówienie, a także odpowiedziała na pytania uczestników konferencji w czasie sesji Q&A.

W czasie 2-dniowej konferencji głos zabrali zarówno liderzy biznesu jak i przedstawiciele najbardziej renomowanych światowych firm analitycznych. Prelegenci reprezentowali m.in.: HP, Infosys BPO Ltd, JLL, Skanska AB, Sodexo Group, BPO Strategies, The Hackett Group, Mckinsey & Company, Everest Group, Alsbridge, Deloitte Consulting AG.

Jednym z najważniejszych wydarzeń konferencji była prezentacja raportu „Sektor nowoczesnych usług biznesowych w Polsce 2014". Główne wnioski płynące z badania zaprezentował Marek Grodziński, Wiceprezes ABSL. Raport ABSL jest podstawowym źródłem informacji dla inwestorów, interesariuszy sektora oraz instytucji publicznych poszukujących wiarygodnych danych na temat jednej z najdynamiczniej rozwijających się gałęzi polskiej gospodarki. Jak wynika z danych opublikowanych w raporcie 470 centrów usług zagranicznych inwestorów działających obecnie w Polsce zatrudnia ok. 128 000 specjalistów.

23 maja wręczono ABSL Recognition Awards 2014. W tym roku wyróżnienia przyznano Miastu Katowice, Radzie Gospodarczej przy Prezesie Rady Ministrów i Cezaremu Szymankowi, redaktorowi naczelnemu Bloomberg Businessweek Polska.
 

MT&DC na konferencji ABSL - fotorelacja:
 

 

 • Logo PMI Registered Education Provider jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMI" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMBOK" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMP" i "PMI-ACP" są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnym Project Management Institute, Inc.
 • IIBA® , BABOK® and Business Analysis Body of Knowledge® są zarejestrowanymi znakami handlowym International Institute of Business Analysis.
 • Endorsed Education Provider, EEP and the EEP logo są znakami handlowymi International Institute of Business Analysis.
 • CBAP® and CCBA® są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnymi International Institute of Business Analysis.
Zapytaj o szkolenie
 • Dział sprzedaży

 • Wyślij pytanie

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ
 • Zapytaj o cenę

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ