VII PM FORUM: "Negocjacje dla kierowników projektów"

3 grudnia 2003

3 grudnia 2003 o godz. 18:30 w ośrodku szkoleniowym MT&DC w Falentach odbyło się siódme Project Management Forum zatytułowane "Negocjacje dla kierowników projektów". Prelekcję wygłosił Urban Aderklint wykładowca, project manager z ponad 20-letnim doświadczeniem w zarządzaniu projektami (prowadził m.in. projekty dla elektrowni atomowej w Szwecji) oraz posiadacz tytułu Project Management Professional (PMP).

W spotkaniu wzięło udział ponad 50 prezesów, dyrektorów oraz kierowników projektów z branży teleinformatycznej, energetycznej, farmacuetycznej, finansowej i konsultingowej. (Gościliśmy m.in. przedstawicieli takich firm jak: Telekomunikacja Polska, Wirtualna Polska, Prokom, Comarch, Softbank, IBM, Motorola, ATM, Foster Wheeler, Elektrociepłownie Warszawskie, Andersen Business Consulting, GE Bank Mieszkaniowy, Diageo, Antalis, Pliva Kraków czy Spectra Services.

Podczas spotkania nasz honorowy gość - Urban Aderklint - opowiedział o fazach negocjacji oraz najlepszych taktykach negocjacyjnych umożliwiających osiągnięcie sukcesu podczas prowadzenia projektów. Pan Aderklint podkreślił także jak ważne jest to, aby kierownik projektu od początku uczestniczył w negocjacjach dotyczących kontraktu. Znając wszystkie warunki kontraktu oraz możliwe ryzyka efektywniej można zarządzać danym prejektem a w efekcie końcowym dostarczyć produkty bądź usługi, które będą zgodne z wymaganiami klienta.

Tradycyjnie po części oficjalnej odbyły się rozmowy kuluarowe przy szwedzkim stole i lampce wina.

Informacji na temat kolejnych wydarzeń z cyklu PM Forum udziela Iza Jaworska(iza.jaworska@mtdc.pl; tel. (22)720 27 40 )

Patronat Prasowy:

pb logo
 

 

 • Logo PMI Registered Education Provider jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMI" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMBOK" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMP" i "PMI-ACP" są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnym Project Management Institute, Inc.
 • IIBA® , BABOK® and Business Analysis Body of Knowledge® są zarejestrowanymi znakami handlowym International Institute of Business Analysis.
 • Endorsed Education Provider, EEP and the EEP logo są znakami handlowymi International Institute of Business Analysis.
 • CBAP® and CCBA® są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnymi International Institute of Business Analysis.
Zapytaj o szkolenie
 • Dział sprzedaży

 • Wyślij pytanie

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ
 • Zapytaj o cenę

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ