VI PM FORUM: "Jak zmierzyć sukces projektu?"

3 czerwca 2003

George Sifiri3 czerwca 2003 w ośrodku szkoleniowym MT&DC w Falentach odbyło się szóste Project Management Forum na temat mierników sukcesu projektu. Prelekcję wygłosił George Sifri - project manager z ponad 15-letnim doświadczeniem w zarządzaniu projektami IT oraz posiadacz tytułu Project Management Professional (PMP). W spotkaniu wzięło udział ponad 40 przedstawicieli kadry zarządzającej liczących się na polskim rynku firm reprezentujących różne branże (m.in. telekomunikacyjną, informatyczną, finansową, consultingową i energetyczną).

Podczas swojego wystąpienia George Sifri podzielił się swoimi doświadczeniami zebranymi w trakcie wdrażania systemu pomiarowego w zakresie zarządzania projektami u dużego producenta oprogramowania. Ekspert spotkania wyjaśniał jakie są zalety wprowadzenia takiego systemu (efektywne zarządzanie zmianą w organizacji, ulepszanie procesów, narzędzie komunikacyjne). George George SifiriSifri podkreslał także, że wdrożenie programu pomiarowego wymaga szeroko zakrojonego planowania. Musimy rozpoznać wszystkich zainteresowanych i zrozumieć ich potrzeby informacyjne. Taki program powinien udostępniać istotne, aktualne, wiarygodne oraz efektowne kosztowo informacje, które wspomagają proces decyzyjny. Zawsze należy odnosić rezultaty pomiarów do wyniku finansowego. Warto pamiętać, że zmierzone znaczy zrobione!

Tradycyjnie po cześci oficjalnej odbył się kameralny poczestunek przy szwedzkim stole połączony z degustacją wina.

Wszelkich informacji na temat PM Forum udziela: Iza Jaworska, tel +22 720 27 40, iza.jaworska@mtdc.pl

Patronat Prasowy:

pb logo

 

 • Logo PMI Registered Education Provider jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMI" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMBOK" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMP" i "PMI-ACP" są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnym Project Management Institute, Inc.
 • IIBA® , BABOK® and Business Analysis Body of Knowledge® są zarejestrowanymi znakami handlowym International Institute of Business Analysis.
 • Endorsed Education Provider, EEP and the EEP logo są znakami handlowymi International Institute of Business Analysis.
 • CBAP® and CCBA® są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnymi International Institute of Business Analysis.
Zapytaj o szkolenie
 • Dział sprzedaży

 • Wyślij pytanie

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ
 • Zapytaj o cenę

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ