VI Edycja English Summer Academy

20 lipca 2005

Zgodnie z naszą coroczną tradycją, wraz z firmą AmplicoLife, zorganizowaliśmy po raz szósty akcję charytatywną pod nazwą English Summer Academy, w której wzięło udział 30 dzieci z domów dziecka z całej Polski. Celem kolonii jest zaszczepienie w dzieciach potrzeby uczenia się języka angielskiego, przybliżenie im kultury anglosaskiej oraz oczywiście zapewnienie im wspaniałego wypoczynku. Tym razem dzieci spędzały wakacyjny czas w ośrodku wypoczynkowym Promenada w Rynii, gdzie oprócz lekcji języka angielskiego odbywały się także lekcje tańca oraz zajęcia sportowe. Ponadto dzieci odwiedziły miejscowy Gród Wikingów oraz zwiedzały Warszawę, gdzie czekały na nie liczne atrakcje, m.in. wizyta w Sejmie, obiad w Pizza Hut, pokaz premierowy filmu Madagaskar, a przede wszystkim spotkanie z ulubiona aktorką Małgorzatą Kożuchowską!

Ostatni wieczór jak zwykle był wyjątkowy dzieci wraz z przemiłymi nauczycielkami od angielskiego i wychowawczyniami przygotowały pożegnalne występy w języku angielskim. Tańce, śpiewy i wielkie wzruszenia to nieodzowny element każdej Akademii Języka Angielskiego. Równie ważnym elementem jest wyłonienie spośród kolonistów najlepszych uczniów i przyznanie im nagród. Tym razem trzech najlepszych uczniów z grupy średnio zaawansowanej i grupy od podstaw otrzymały rowery, magnetofony i diskmeny. Wyłoniliśmy także laureatów konkursu plastycznego, którzy również zdobyli cenne nagrody. Ponadto, każdy kolonista otrzymał dyplom ukończenia English Summer Academy oraz drobny upominek.

Mamy nadzieję, że kolonie z językiem angielskim długo będą miłym wspomnieniem dla wszystkich dzieci, które brały w nich udział oraz ich opiekunów.

 

 • Logo PMI Registered Education Provider jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMI" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMBOK" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMP" i "PMI-ACP" są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnym Project Management Institute, Inc.
 • IIBA® , BABOK® and Business Analysis Body of Knowledge® są zarejestrowanymi znakami handlowym International Institute of Business Analysis.
 • Endorsed Education Provider, EEP and the EEP logo są znakami handlowymi International Institute of Business Analysis.
 • CBAP® and CCBA® są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnymi International Institute of Business Analysis.
Zapytaj o szkolenie
 • Dział sprzedaży

 • Wyślij pytanie

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ
 • Zapytaj o cenę

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ