V Międzynarodowy Kongres PMI

27 grudnia 2010

Listopadowa konferencja cieczyła się ogromną popularnoscią i zgromadziła ponad 200 profesjonalistów zarówno z Polski jak i z całego świata. V Kongres PMI obejmował kilkanaście bloków edukacyjnych, które były prowadzone zarówno przez międzynarodowych jak i polskich ekspertów w dziedzinie zarządzania projektami. Podczas pierwszego dnia Kongresu wykłady poprowadzili m. in. prof. Rodney Turner, Dr David Hillson, Claudia Baca oraz Michel Thiry. Jako reprezentanci MT&DC wystąpili Hugh Cameron oraz Darryl Booker. Bardzo ciekawą prezentację na temat zarządzania wartością wypracowaną przedstawił pierwszy z wykładowców- Hugh Cameron, specjalizujący się w zarządzaniu projektami związanymi z nowoczesnymi technologiami. Hugh omówił jak dzięki Erned Value można obiektywnie mierzyć wykonanie projektu i jego postęp.

grupoweDarryl

 

 

 

 

 

 

 

Darryl Booker ekspert z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży IT zaznaczył, że innowacyjne projekty IT, coraz częściej prowadzone przy pomocy metodyk zwinnych - Agile, wymagają dużego zaangażowania ze strony klienta w projekcie przez cały czas. Zadania wykonywane są szybko, a dostarczane jest klientowi rozwiązanie częściowe- jednakże o najwyższej dla niego wartości. Wdrożenie takich metodyk ma wiele zalet, ale też nie wszyscy klienci czy organizacje, zarządy są do tego gotowe. W przypadku projektów prowadzonych przy pomocy Agile wymagana jest bardzo dobra komunikacja i relacja oparta na zaufaniu do dostawcy działającego zgodnie z metodykami zwinnymi.

 

PMI Award

Kongres uświetniła Gala Kongresowa w Opera Club z doskonałą muzyką Magdy Navarette, poczas której Zarząd PMI PC wręczał specjalne nagrody.

Dla MT&DC był to moment szczególny, ponieważ otrzymaliśmy nagrodę w kategorii „Networking” – za całokształt współpracy, wspieranie rozwoju polskiego oddziału PMI oraz promowanie światowych standardów zarządzania projektami. Nagrodę odebrali Członkowie Zarządu- Piotr Maciejczyk oraz Tomasz Borucki.

 

 

 

 

gala

Miłym i długo oczekiwanym akcentem Kongresu było losowanie nagród wśród obecnych na sali uczestników.
Nagrodą główną były dwa szkolenia z zakresu zarządzania projektami oraz analizy biznesowej ufundowane przez MT&DC. Ponadto, wśród uczestników rozlosowano podręczniki oraz publikacje nawiązujące do tematu z zakresu zarządznia projektami.

 

 

 • Logo PMI Registered Education Provider jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMI" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMBOK" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMP" i "PMI-ACP" są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnym Project Management Institute, Inc.
 • IIBA® , BABOK® and Business Analysis Body of Knowledge® są zarejestrowanymi znakami handlowym International Institute of Business Analysis.
 • Endorsed Education Provider, EEP and the EEP logo są znakami handlowymi International Institute of Business Analysis.
 • CBAP® and CCBA® są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnymi International Institute of Business Analysis.
Zapytaj o szkolenie
 • Dział sprzedaży

 • Wyślij pytanie

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ
 • Zapytaj o cenę

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ