Urban Aderklint na seminarium warszawskiego oddziału PMI Poland Chapter

15 grudnia 2015

16 grudnia serdecznie zapraszamy  na seminarium warszawskiego oddziału PMI Poland Chapter pt. Leadership, Team building and EQ. Podczas wykładu, który będzie miał miejsce w budynku G - Szkoły Głównej Handlowej, w godzinach 18:00-20:00 wystąpi jeden z naszych międzynarodowych ekspertów - Urban Aderklint.

 

Szczegółowy plan wystąpienia: 


1. What Makes a Successful Leader?

 • Leadership vs Management,
 • What is Leadership?
 • Leadership Competences

2. Emotional Intelligence and Leadership,

 • History,
 • Multiple Intelligence,

3. The relationship between EQ and successful Leaders,

 • Team Development,
 • What is a Team?
 • How to become a Successful Team.

 

WIęcej informacjii na temat Urbana Aderklinta znajdą Państwo na - https://www.mtdc.pl/trenerzy/urban-aderklint

 

Seminarium uprawnia do rejestracji 2 PDU dla osób posiadających certyfikat PMP. Seminarium jest bezpłatne dla Członków Stowarzyszenia PMI PC. Goście są mile widziani. Warunkiem wstępu będzie przedstawienie potwierdzenia uiszczenia opłaty w wysokości 50,- PLN na rachunek PMI (numer rachunku 36 1030 0019 0109 8534 0000 7299). Opłaty za uczestnictwo można dokonać również przed seminarium.

 

 • Logo PMI Registered Education Provider jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMI" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMBOK" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMP" i "PMI-ACP" są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnym Project Management Institute, Inc.
 • IIBA® , BABOK® and Business Analysis Body of Knowledge® są zarejestrowanymi znakami handlowym International Institute of Business Analysis.
 • Endorsed Education Provider, EEP and the EEP logo są znakami handlowymi International Institute of Business Analysis.
 • CBAP® and CCBA® są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnymi International Institute of Business Analysis.
Zapytaj o szkolenie
 • Dział sprzedaży

 • Wyślij pytanie

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ
 • Zapytaj o cenę

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ