Tak dobrych wyników egzaminu PMP jeszcze nie było!

28 lutego 2004

Piąta sesja egzaminacyjna dla osób ubiegających się o certyfikat Project Management Professional (PMP) zakończyła się wielkim sukcesem na 29 osób przystępujących do egzaminu, zdało aż 25, czyli 86%. Dokładne statystyki egzaminacyjne: http://www.mtdc.pl/18120.xml. Egzamin odbył się 28 lutego 2004 w Falentach. Na kolejną sesję egzaminacyjną, która odbędzie się 5 czerwca 2004 zgłosiło się prawie 70 osób!

PMP to specjalistyczny certyfikat zawodowy w dziedzinie zarządzania projektami oparty na rygorystycznym egzaminie (200 pytań testowych) i spełniający najwyższe standardy w branży zarządzania projektami. Jest to najbardziej elitarny certyfikat w świecie Project Managementu. Egzamin certyfikacyjny PMP został stworzony z myślą o obiektywnej ocenie i pomiarze wiedzy zawodowej osób profesjonalnie zajmujących się prowadzeniem inwestycji i projektów. Certyfikat ten jest honorowany przez większość firm i instytucji rządowych na całym świecie. Twórcą programu certyfikacji PMP jest Project Management Institute (PMI) amerykańskie stowarzyszenie non-profit będące światowym liderem w tworzeniu standardów zarządzania projektami.

Egzamin PMP przeprowadzany jest na wszystkich kontynentach świata, a posiadaczy tego prestiżowego certyfikatu jest ponad 50 tysięcy. Do grudnia 2002 osoby z Polski, które chciały zdać egzamin PMP musiały podróżować do państw sąsiadujących (np. Czechy, Niemcy). Pierwszy egzamin w Polsce odbył się w grudniu 2002 roku przeprowadziła go firma MT&DC, która jako jedyna polska firma otrzymała zgodę PMI na organizowanie tego egzaminu w kraju. Do tej pory w Polsce zdało egzamin 135 osób związanych z zarządzaniem projektami (łączna ilość Polaków posiadających certyfikat PMP to ok. 185 osób). Średnia zdawalność egzaminu w Polsce kształtuje się na poziomie 78% i jest zdecydowanie wyższa niż w Stanach Zjednoczonych (66%). Średnia europejska to 70%.

Osoby zainteresowane przystąpieniem do egzaminu PMP prosimy o kontakt z Krzysztofem Śmiglem (krzysztof.smigiel@mtdc.pl; +48 22 720 27 40 ), który odpowie na wszystkie pytania związane z egzaminacją oraz pomoże w przesyłaniu aplikacji do Project Management Institute.

 • Logo PMI Registered Education Provider jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMI" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMBOK" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMP" i "PMI-ACP" są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnym Project Management Institute, Inc.
 • IIBA® , BABOK® and Business Analysis Body of Knowledge® są zarejestrowanymi znakami handlowym International Institute of Business Analysis.
 • Endorsed Education Provider, EEP and the EEP logo są znakami handlowymi International Institute of Business Analysis.
 • CBAP® and CCBA® są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnymi International Institute of Business Analysis.
Zapytaj o szkolenie
 • Dział sprzedaży

 • Wyślij pytanie

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ
 • Zapytaj o cenę

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ