Świetny wynik czerwcowego egzaminu PMP

6 czerwca 2004

Po raz szósty firma MT&DC zorganizowała egzamin Project Management Professional (PMP), który odbył się 6 czerwca 2004 w Falentach. Na 60 osób przystępujących do egzaminu zdało 49 (82%), co stawia Polskę w czołówce krajów osiągających najlepsze wyniki zdawalności tego skomplikowanego egzaminu. Dokładne statystyki egzaminacyjne: http://www.mtdc.pl/19060.xml.

Wśród uczestników egzaminu była jedna reprezentantka z Czech. Po ostatniej sesji egzaminacyjnej liczba Polaków posiadających tytuł PMP przekroczyła już 230 osób. Najsilniej reprezentowane branże podczas czerwcowego egzaminu to: IT, telekomunikacyjna oraz konsultingowa (łącznie 85 % wszystkich osób, które podeszły do egzaminu). Ponadto, wśród uczestników egzaminu znaleźli się menedżerowie z firm reprezentujących takie branże jak: energetyczna, usługi finansowe, transportowa i logistyczna, inżynieryjna, chemiczna, przetwórcza.

Kolejny egzamin PMP organizowany przez MT&DC odbędzie się 04 grudnia 2004. Ostateczny termin składania aplikacji w MT&DC to 8 września 2004. Osoby zainteresowane przystąpieniem do egzaminu prosimy o kontakt z Krzysztofem Śmiglem (krzysztof.smigiel@mtdc.pl; +48 22 720 27 40 ), który odpowie na wszystkie pytania związane z egzaminacją oraz pomoże w przesyłaniu aplikacji do Project Management Institute.

 • Logo PMI Registered Education Provider jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMI" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMBOK" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMP" i "PMI-ACP" są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnym Project Management Institute, Inc.
 • IIBA® , BABOK® and Business Analysis Body of Knowledge® są zarejestrowanymi znakami handlowym International Institute of Business Analysis.
 • Endorsed Education Provider, EEP and the EEP logo są znakami handlowymi International Institute of Business Analysis.
 • CBAP® and CCBA® są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnymi International Institute of Business Analysis.
Zapytaj o szkolenie
 • Dział sprzedaży

 • Wyślij pytanie

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ
 • Zapytaj o cenę

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ