Seminarium Value-Driven Techniques for Determining Business Process Requirements

1 kwietnia 2010

Spotkanie rozpoczął członek zarządu IIBA® WPC Antoni Starczynowski, który powitał zgromadzonych na sali uczestników seminarium. Następnie w imieniu patrona honorowego firmy MT&DC zabrała głos Katarzyna Gojło Dyrektor ds. szkoleń zamkniętych, która krótko przedstawiła program kompetencji i certyfikacji MT&DC z zakresu analizy biznesowej.

seminarium value drivenseminarium value driven

Prelekcję zatytułowaną: „Value-Driven Techniques for Determining Business Process Requirements”poprowadził Bruce Hart. Celem prezentacji było wyjaśnienie technik określania wymagań. W trakcie prezentacji Bruce Hart omówił różne typy wymagań dotyczących procesów, a także strukturę pojęciową związaną z ich pomiarem, analizą i precyzowaniem. Zagadnienia te zostały ujęte z perspektywy odbiorcy, mającej kluczowe znaczenie dla czynników jakości oraz ustalania priorytetów.
Uczestnicy spotkania wykazali ogromne zainteresowanie omawianym tematem, co przyczyniło się do burzliwej dyskusji, w trakcie której zadawano prowadzącemu pytania dotyczące praktycznych aspektów określania wymagań procesów biznesowych.

WYKŁADOWCA

Bruce HartBruce Hart - Instruktor MT&DC jest praktykiem z ponad 25-letnim doświadczeniem. Cieszy się w wielu krajach opinią osoby łączącej kreatywność oraz wizję w działaniach zmierzających do redefinicji podstawowych procesów funkcjonowania przedsiębiorstw i instytucji rządowych w zmieniających się uwarunkowaniach społeczno-gospodarczych. Pracował w dużych firmach amerykańskich oraz brytyjskich takich jak LogicWorks, CASEwise System, Oracle Corporation.

Na zakończenie seminarium wśród jego uczestników wylosowano nagrodę specjalną ufundowaną przez MT&DC - A Guide to the Business Analysis Body of Knowledge (BABOK®) 2.0.
Masz pytania? Chcesz zaangażować się w działalność polskiego oddziału International Institute of Business Analysis?
Napisz na adres: info@warsaw.theiiba.org.

PATRONI HONOROWI:

MTDC logohp

 

 

 

 

SPONSOR WSPIERAJĄCY:

aion

 

SPONSOR WYDARZENIA: Hotel Lord
 

 

 • Logo PMI Registered Education Provider jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMI" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMBOK" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMP" i "PMI-ACP" są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnym Project Management Institute, Inc.
 • IIBA® , BABOK® and Business Analysis Body of Knowledge® są zarejestrowanymi znakami handlowym International Institute of Business Analysis.
 • Endorsed Education Provider, EEP and the EEP logo są znakami handlowymi International Institute of Business Analysis.
 • CBAP® and CCBA® są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnymi International Institute of Business Analysis.
Zapytaj o szkolenie
 • Dział sprzedaży

 • Wyślij pytanie

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ
 • Zapytaj o cenę

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ