Seminarium MT&DC na Giełdzie Papierów Wartościowych

4 kwietnia 2006

MT&DC zostało zaproszone przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych do przeprowadzenia seminarium z zarządzania projektami dla członków Stowarzyszenia oraz pozostałych przedstawicieli spółek giełdowych.

Seminarium zatytułowane: Jak zintegrować zarządzanie projektami ze strategią firmy” poprowadził George Sifri – główny konsultant i wykładowca MT&DC. 

W spotkaniu, które odbyło się 22 marca 2006 w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych, wzięli udział prezesi i członkowie zarządów oraz menedżerowie reprezentujący takie spółki giełdowe jak m.in.: 7bulls.com, ABA-Telvid, Agora, Apator, ATM, Bank Ochrony Środowiska, DGA, EMAX, Grupa Lotos, Kredyt Bank, Netia, Orbis, PGNiG, Polmos, Softbank i inne.

Spotkanie otworzyli: Piotr Maciejczyk - Członek Zarządu MT&DC oraz Piotr Jeleński -Prezes Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych.

W trakcie seminarium prowadzący - George Sifir - odpowiadał na liczne pytania dotyczące tworzenia portfolio strategicznych projektów dostosowanych do startegii organizacyjnej a także nadawania priorytetów poszczególnym projektom w portfelu.
Dalsze rozważania na temat zarządzania projektami kontynuowano w kuluarch.

 

Seminarium MT&DC na Giełdzie Papierów Wartościowych

27 marca 2006

MT&DC zostało zaproszone przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych do przeprowadzenia seminarium z zarządzania projektami dla członków Stowarzyszenia oraz pozostałych przedstawicieli spółek giełdowych.

Seminarium zatytułowane: Jak zintegrować zarządzanie projektami ze strategią firmy” poprowadził George Sifri – główny konsultant i wykładowca MT&DC.

W spotkaniu, które odbyło się 22 marca 2006 w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych, wzięli udział prezesi i członkowie zarządów oraz menedżerowie reprezentujący takie spółki giełdowe jak m.in.: 7bulls.com, ABA-Telvid, Agora, Apator, ATM, Bank Ochrony Środowiska, DGA, EMAX, Grupa Lotos, Kredyt Bank, Netia, Orbis, PGNiG, Polmos, Softbank i inne.

Spotkanie otworzyli: Piotr Maciejczyk - Członek Zarządu MT&DC oraz Piotr Jeleński - Prezes Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych.

W trakcie seminarium prowadzący - George Sifir - odpowiadał na liczne pytania dotyczące tworzenia portfolio strategicznych projektów dostosowanych do startegii organizacyjnej a także nadawania priorytetów poszczególnym projektom w portfelu.
Dalsze rozważania na temat zarządzania projektami kontynuowano w kuluarch.

 

 • Logo PMI Registered Education Provider jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMI" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMBOK" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMP" i "PMI-ACP" są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnym Project Management Institute, Inc.
 • IIBA® , BABOK® and Business Analysis Body of Knowledge® są zarejestrowanymi znakami handlowym International Institute of Business Analysis.
 • Endorsed Education Provider, EEP and the EEP logo są znakami handlowymi International Institute of Business Analysis.
 • CBAP® and CCBA® są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnymi International Institute of Business Analysis.
Zapytaj o szkolenie
 • Dział sprzedaży

 • Wyślij pytanie

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ
 • Zapytaj o cenę

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ