Seminarium eksperckie dla analityków biznesowych w Krakowie

19 października 2010

Seminarium rozpoczął członek zarządu MT&DC Tomasz Borucki, który powitał zgromadzonych na sali uczestników oraz opowiedział o inicjatywach MT&DC mających na celu integrowanie środowiska analityków biznesowych oraz kierowników projektów w Polsce.

Gość wieczoru- Darryl Booker przedstawił podczas prezentacji najważniejsze umiejętności, które mają istotny wpływ na efektywność pracy analityków. Wskazał także najnowsze koncepcje oraz określił kwalifikacje potrzebne analitykom biznesowym oraz firmom, aby osiągnąć przewagę w tak niezwykle konkurencyjnym środowisku.

TomekDarryl Booker

 

 

 

 

 

 

 

Nasz międzynarodwy ekspert w dalszej części prezentacji poruszył m.in. temat perspektyw budowania własnej kariery poprzez udział w najlepszych szkoleniach branżowych oraz zdobywanie międzynarodowych certyfikatów.

Wydarzenie "Business Analysis Competency Model and Career Development" było doskonałą okazją do wymiany doświadczeń. Uczestnicy spotkania wykazali ogromne zainteresowanie omawianym tematem, co przyczyniło się do burzliwej dyskusji, w trakcie której zadawano prowadzącemu pytania dotyczące praktycznych aspektów kariery oraz rozwoju analitka biznesowego.

T Borucki D Bookersala wykładowa

 

 

 

 

 

 

 

Na zakończenie prezentacji najbardziej aktywne osoby zostały wyróżnione przez Darryla Bookera upominkami w postaci podręczników nt. warsztatów wymagań. Tradycyjnie część merytoryczną seminarium zwieńczyło losowanie nagrod. Zwycięzcom chcielibyśmy raz jeszcze pogratulować!

Po loterii wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni do oranżerii na herbatę oraz pyszne przekąski. Spotkanie w kuluarach jak zawsze było wspaniałą okazją do mniej formalnych rozmów z Darrylem Bookerem. Zgromadzeni goście wykorzystali możliwość wymiany doświadczeń nie tylko z Darrylem, lecz również z kolegami z branży.

sala wykładowa

Udział w spotkaniu był bezpłatny.

Dziękujemy bardzo partnerowi seminarium- firmie ABB ISDC za pomoc i wsparcie podczas ogranizacji wydarzenia, a także za bezpłatne udostępnienie sali wykładowej.

 

 

 

seminarium Kraków

 

 • Logo PMI Registered Education Provider jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMI" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMBOK" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMP" i "PMI-ACP" są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnym Project Management Institute, Inc.
 • IIBA® , BABOK® and Business Analysis Body of Knowledge® są zarejestrowanymi znakami handlowym International Institute of Business Analysis.
 • Endorsed Education Provider, EEP and the EEP logo są znakami handlowymi International Institute of Business Analysis.
 • CBAP® and CCBA® są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnymi International Institute of Business Analysis.
Zapytaj o szkolenie
 • Dział sprzedaży

 • Wyślij pytanie

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ
 • Zapytaj o cenę

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ