Seminarium Business Process Modeling (BPM):Organizational Friend or Foe?

9 września 2010
Darryl BookerBA Seminar with:
Darryl Booker, PhD, MBA, PMP

Business Process Modeling (BPM): Organizational Friend or Foe?

22 September 2010, InterContinental Hotel

Modelowanie procesów biznesowych to metodyczne podejście do doskonalenia procesów biznesowych w organizacji. Wprawdzie skuteczne zarządzanie procesami biznesowymi to kluczowe działanie z punktu widzenia dobrobytu firmy, ale wciąż obserwuje się istotne braki w zrozumieniu wpływu podejścia procesowego na wydajność przedsiębiorstw. Działania składające się na modelowanie procesów biznesowych mają na celu zwiększenie skuteczności i sprawności procesów oraz ich zdolności dopasowywania się do nieustannych zmian otoczenia.

Spotkanie w Hotelu InterContinental rozpoczął Tomasz Borucki- Członek Zarządu MT&DC, który powitał zgromadzonych na sali gości. Po oficjalnym otwarciu spotkania wykład wygłosił Darryl Booker, który omówił najważniejsze zalety oraz słabości modelowania procesów biznesowych w kontekście konkretnych uwarunkowań. Mówiąc o zaletach wskazał, w jaki sposób modelowanie procesów biznesowych daje dodatkową wartość organizacji, natomiast jego słabości przedstawił przez pryzmat ryzyk związanych z zastosowaniem BPM.

Uczestnicy spotkania wykazali ogromne zainteresowanie omawianym tematem, co przyczyniło się do burzliwej dyskusji, w trakcie której zadawano prowadzącemu pytania dotyczące praktycznych aspektów modelowania procesów biznesowych w organizacjach.
Na zakończenie części merytorycznej seminarium odbyło się losowanie wspaniałej nagrody – dowolnego szkolenia MT&DC z zakresu analizy biznesowej lub zarządzania projektami!

Po losowaniu wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na pyszne przekąski. Spotkanie w kuluarach było okazją do inspirujacych rozmów z Darrylem Bookerem, a także do wymiany doświadczeń z innymi profesjonalistami z branży.

Wystąpienie odbyło się w języku angielskim.
Udział w spotkaniu był bezpłatny.

 

 • Logo PMI Registered Education Provider jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMI" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMBOK" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMP" i "PMI-ACP" są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnym Project Management Institute, Inc.
 • IIBA® , BABOK® and Business Analysis Body of Knowledge® są zarejestrowanymi znakami handlowym International Institute of Business Analysis.
 • Endorsed Education Provider, EEP and the EEP logo są znakami handlowymi International Institute of Business Analysis.
 • CBAP® and CCBA® są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnymi International Institute of Business Analysis.
Zapytaj o szkolenie
 • Dział sprzedaży

 • Wyślij pytanie

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ
 • Zapytaj o cenę

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ