Seminarium Business Analysis Competency Model and Career Development

28 maja 2010

Model kompetencji opracowany przez zespół profesjonalistów związanych z International Institute of Business Analysis (IIBA®) opisuje wiedzę, umiejętności, a także cechy osobiste niezbędne, aby osiągnąć sukces w zawodzie analityka biznesowego. Stanowi on praktyczne narzędzie pomagające określić solidne zasady funkcjonowania analityków biznesowych w każdej organizacji i na każdym jej poziomie.

Seminarium Business AnalysisSeminarium Business Analysis

Spotkanie rozpoczął członek zarządu MT&DC Tomasz Borucki, który powitał zgromadzonych na sali uczestników seminarium. Po krótkim wprowadzeniu do tematu analizy biznesowej- Darryl Booker omówił najważniejsze umiejętności, które mają istotny wpływ na efektywność pracy analityków. Wskazał także najnowsze koncepcje oraz określił kwalifikacje potrzebne analitykom biznesowy oraz firmom, aby osiągnąć przewagę w tak niezwykle konkurencyjnym środowisku.
Spotkanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele największych firm w Polsce, prowadzących projekty w różnych branżach. Gościliśmy przede wszystkim przedstawicieli firm telekomunikacyjnych, informatycznych, konsultingowych, jak również przedstawicieli organizacji z sektora finansowego oraz ubezpieczeniowego.

Seminarium Business AnalysisSeminarium Business Analysis

W drugiej części seminarium Darryl Booker poruszył temat perspektyw budowania własnej kariery poprzez udział w najlepszych szkoleniach branżowych oraz zdobywanie międzynarodowych certyfikatów. Temat ten został zainspirowany przez liczne zapytania, jakie otrzymujemy odnośnie rozwoju kompetencji i certyfikacji osób związanych z analizą biznesową.

Seminarium Business Analysis Competency Model and Career Development było doskonałą okazją do zaprezentowania Państwu nowego na polskim rynku programu certyfikacji The George Washington University: Associate’s Certificate in Business Analysis oraz Master’s Certificate in Business Analysis.
Na zakończenie części merytorycznej seminarium odbyło się losowanie wspaniałej nagrody – dowolnego szkolenia MT&DC z zakresu analizy biznesowej lub zarządzania projektami oraz podręcznika BOBOK Guide 2.0!

Seminarium Business AnalysisSeminarium Business Analysis

Po losowaniu zaprosiliśmy wszystkich uczestników na pyszne włoskie przekąski ogrzane słońcem i pachnące oregano. Spotkanie w kuluarach było wspaniałą okazją do mniej formalnych rozmów z Darrylem Bookerem, a także do wymiany doświadczeń z innymi profesjonalistami z branży.

Udział w spotkaniu był bezpłatny

 

 • Logo PMI Registered Education Provider jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMI" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMBOK" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMP" i "PMI-ACP" są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnym Project Management Institute, Inc.
 • IIBA® , BABOK® and Business Analysis Body of Knowledge® są zarejestrowanymi znakami handlowym International Institute of Business Analysis.
 • Endorsed Education Provider, EEP and the EEP logo są znakami handlowymi International Institute of Business Analysis.
 • CBAP® and CCBA® są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnymi International Institute of Business Analysis.
Zapytaj o szkolenie
 • Dział sprzedaży

 • Wyślij pytanie

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ
 • Zapytaj o cenę

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ