Rekordowa frekwencja na egzaminie PMP!

25 października 2003

Aż 70 osób przystąpiło do organizowanego przez MT&DC (z ramienia Project Management Institute) egzaminu Project Management Professional, który odbył się 25 października 2003 roku w Hotelu Gromada w Warszawie. Po raz pierwszy zdawalność osiągnęła poziom 80% co znacznie przekracza amerykański standard 66%. Ponad 73% osób podchodzacych do egzaminu uczestniczyło w szkoleniach MT&DC. Blisko 87% uczestników szkolenia PMP Preparation zdało egzamin.

Egzamin na profesjonalnego project managera odbył się w Polsce już po raz czwarty. Zainteresowanie październikową sesją egzaminacyjną było kilkakrotnie większe w porównaniu do poprzedniej sesji. Potwierdza to nasze wcześniejsze obserwacje, iż zarządzanie projektami staje się ważną dziedziną zarządzania dla polskich managerów, a certyfikaty branżowe to istotny element potwierdzający ich kompetencje i profesjonalizm. Wśród firm, których pracownicy uzyskali tytuł PMP przeważały osoby z branży: telekomunikacyjnej, informatycznej i konsultingowej. Pozostałe branże to: energetyczna, inżynieryjna, edukacyjna oraz usługi finansowe.

Aby zdać egzamin PMP należy w ciągu czterech godzin odpowiedzieć poprawnie na co najmniej 137 z 200 pytań testowych (tylko jedna z 4 opcji odpowiedzi jest właściwa). Do egzaminu został już tylko miesiąc, życzymy zatem wytrwałości w przygotowaniach oraz trzymamy kciuki za wszystkich zgłoszonych kandydatów!

 

 • Logo PMI Registered Education Provider jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMI" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMBOK" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMP" i "PMI-ACP" są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnym Project Management Institute, Inc.
 • IIBA® , BABOK® and Business Analysis Body of Knowledge® są zarejestrowanymi znakami handlowym International Institute of Business Analysis.
 • Endorsed Education Provider, EEP and the EEP logo są znakami handlowymi International Institute of Business Analysis.
 • CBAP® and CCBA® są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnymi International Institute of Business Analysis.
Zapytaj o szkolenie
 • Dział sprzedaży

 • Wyślij pytanie

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ
 • Zapytaj o cenę

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ