Praktyczne studia podyplomowe z certyfikatem PMI Global R.E.P

21 października 2014

Z przyjemnością informujemy, że Management Training and Development Center została partnerem merytorycznym certyfikowanego kierunku studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. Kierunek Praktyczne aspekty zarządzania projektami z uznanym na świecie certyfikatem PMI Global R.E.P. to nowość w roku akademickim 2014/2015. Program studiów powstał we współpracy z ekspertami MT&DC, a o światowe standardy nauczania zadba doświadczona, ekspercka kadra praktyków. Opiekunem kierunku został dr Darryl W. Booker - ekspert w dziedzinie zarządzania projektami i analizy biznesowej, który 22 września wygłosił wykład w siedzibie Uczelni, na temat skutecznego zarządzania projektami, wiedzą oraz własnym czasem i karierą zawodową.

 

Statystyki wskazują, że aż 65% pracodawców europejskich nie jest zadowolonych z przygotowania studentów do wymogów rynku pracy. Ponadto 30% z nich deklaruje, że nie udało im się zatrudnić pracowników na stanowiskach, które stworzyli z myślą o absolwentach studiów wyższych (Raport McKinsey, 2013). Według badań Akademii Finansów i Biznesu Vistula aż 85% firm nigdy nie podjęło współpracy z uczelniami w obszarach m.in. studiów podyplomowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pracodawców i aktualnym trendom na rynku pracy, WSZiB we współpracy z MT&DC stworzył unikatową ofertę praktycznych studiów podyplomowych. Aktualna sytuacja na rynku pracy stawia absolwentów studiów wyższych przed koniecznością ciągłego kształcenia się, a nierzadko zmiany specjalizacji zawodowej. Decydując się na studia podyplomowe należy pamiętać, że jest to inwestycja we własny rozwój, nowe umiejętności, a także zwiększenie szansy na awans czy znalezienie nowej pracy. Do podjęcia edukacji na studiach 3-go stopnia w WSZiB zachęcam osoby ambitne, nastawione na zdobycie praktycznej wiedzy, chcące uczyć się od liderów branży - mówi dr Jarosław Szandurski, rektor WSZiB w Poznaniu.

 

Uczelnia zadbała o utrzymanie najwyższych standardów efektywnego nauczania. Program studiów podyplomowych Praktyczne aspekty zarządzania projektami ułożono we współpracy z Management Training and Development Center (MT&DC) firmy, która jako pierwsza w Polsce otrzymała status PMI Global Registered Education Provider oraz certyfikat ISO 9001:2008. 

 

Kierunek Praktyczne aspekty zarządzania projektami skierowany jest do osób, nastawionych na sukces zawodowy i rozwój praktycznych umiejętności. Absolwenci studiów otrzymują rozpoznawalny przez pracodawców Certyfikat PMI Global R.E.P. jak również Świadectwo Ukończenia Studiów Podyplomowych. Certyfikaty, będące potwierdzeniem zdobycia praktycznych kompetencji są często przepustką do awansu zawodowego, a także utwierdzają pracodawcę o zdeterminowaniu pracownika i jego chęci do ciągłego podnoszenia kwalifikacji. W ramach zajęć w formie case studies, prowadzonych przez doświadczonych praktyków z tytułem PMP i CBAP, słuchacze poznają światowe standardy zarządzania projektami. Dualny model zajęć ma zniwelować rozbieżność między oczekiwaniami pracodawców a kwalifikacjami absolwentów studiów wyższych. Warsztatowe zajęcia pomogą zrozumieć studentom istotę zarządzania projektami, m.in. zarządzania: zespołem, czasem, kosztami, zakresem prac, ryzykiem, ale również przywództwa i stałego monitorowania wykonywanych zadań biznesowych. 

 

Informacje dodatkowe;

 • Rekrutacja na studia podyplomowe potrwa do 15 października.
 • Koszt studiów na kierunku Praktyczne aspekty zarządzania projektami to 4200 zł
 • ( z możliwością płatności w 2 lub 10 ratach).
 • Absolwenci WSZiB otrzymają rabat
 • w wysokości 500 zł.
 • Studia odbywać się będą w trybie weekendowym i potrwają 2 semestry.
 • Zajęcia prowadzone będą w języku polskim.
 • Łączny czas zajęć to 120 h, za które studenci otrzymają 60 punktów ECTS.

 

Więcej informacji na temat studiów znajdą Państwo na: http://www.wszib.poznan.pl/node/110.

 • Logo PMI Registered Education Provider jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMI" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMBOK" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMP" i "PMI-ACP" są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnym Project Management Institute, Inc.
 • IIBA® , BABOK® and Business Analysis Body of Knowledge® są zarejestrowanymi znakami handlowym International Institute of Business Analysis.
 • Endorsed Education Provider, EEP and the EEP logo są znakami handlowymi International Institute of Business Analysis.
 • CBAP® and CCBA® są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnymi International Institute of Business Analysis.
Zapytaj o szkolenie
 • Dział sprzedaży

 • Wyślij pytanie

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ
 • Zapytaj o cenę

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ