PMBOK® Guide Fourth Edition - zamów najtaniej w MT&DC!

25 lutego 2009

PMBOKPMBOK® Guide- jest podstawowym źródłem wiedzy dla wszystkich kierowników projektu dążących do osiągnięcia najlepszych wyników w prowadzonych przedsięwzięciach. Popularności standardów PMI® ma odzwierciedlenie w sprzedaży książki - ponad dwa miliony egzemplarzy jest w obiegu na całym świecie.
Od chwili wydania książki, Project Management Institute otrzymał od przedstawicieli społeczności zarządzania projektami z całego świata tysiące cennych rekomendacji dotyczących ulepszeń i uściśleń. Przejrzano je wnikliwie i w miarę możliwości oraz potrzeb uwzględniono w najnowszym - czwartym wydaniu PMBOK® Guide.

Czwarte wydanie, jako uniwersalny i łatwy do wdrożenia standard, propaguje tradycję dążenia do doskonałości w dziedzinie zarządzania projektami. Książka zawiera najnowszą wiedzę oraz rozwiązania dotyczące prowadzenia projektów. Niebywałym wyróżnikiem PMBOK® Guide- Fourth Edition jest dodatek omawiający najważniejsze umiejętności interpersonalne, które powinien wykorzystywać każdy kierownik.

Nowe wydanie zostało również wzbogacone o nowe wersje diagramów poszczególnych procesów, które tym razem przedstawiają wzajemne zależności wszystkich procesów. Ponadto PMBOK® Guide- Fourth Edition jest odzwierciedleniem współpracy i wiedzy kierowników projektów, dzięki czemu przejrzyście przedstawia podstawy zarządzania projektami, które mają zastosowanie w przedsięwzięciach różnego typu.

Podręcznik można już zamówić na naszej stronie internetowej! Jest on również dostępny w biurze MT&DC (Ul. Klarnecistów 3, 02-875 Warszawa, tel +48 22 894-70-50 )

„PMI” i „PMBOK” są zarejestrowanymi znakami handlowymi Project Management Institute, Inc.

 

 • Logo PMI Registered Education Provider jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMI" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMBOK" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMP" i "PMI-ACP" są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnym Project Management Institute, Inc.
 • IIBA® , BABOK® and Business Analysis Body of Knowledge® są zarejestrowanymi znakami handlowym International Institute of Business Analysis.
 • Endorsed Education Provider, EEP and the EEP logo są znakami handlowymi International Institute of Business Analysis.
 • CBAP® and CCBA® są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnymi International Institute of Business Analysis.
Zapytaj o szkolenie
 • Dział sprzedaży

 • Wyślij pytanie

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ
 • Zapytaj o cenę

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ