PMBOK® Guide 4th Edition po polsku już dostępny na rynku!

10 listopada 2009

PMBOK-CoverAutor/Wydawca: Project Management Institute, Inc./ Management Training& Development Center

Tytuł oryginału: A Guide to the Project Management Body of Knowledge, Fourth Edition
Przekład: Paweł Dąbrowski
Język: polski
Oprawa: miękka
Ilość stron: 510
Rok wydania: 2009
Cena: 120 zł

Od ponad 25 lat A Guide to the Project Management Body of Knowledge (PMBOK® Guide) należy do najważniejszych narzędzi w profesji zarządzania projektami i jest podstawowym podręcznikiem w bibliotece każdego kierownika projektu. Czwarte wydanie PMBOK® Guide wpisuje się w tradycję dążenia do doskonałości w zarządzaniu projektami, stanowiąc standard, który łatwo zrozumieć i wdrożyć.
W 1983 roku woluntariusze Project Management Institute (PMI®) zebrali się po raz pierwszy w celu wyodrębnienia i opisania kanonu wiedzy o zarządzaniu projektami. Obecnie PMBOK® Guide uważa się za globalny standard zarządzania projektami, a jednocześnie za jedno z najlepszych i najbardziej uniwersalnych dostępnych źródeł wiedzy dla przedstawicieli tej profesji. PMBOK® Guide przedstawia podstawowe rozwiązania, których potrzebuje każdy kierownik projektu dążący do osiągania najwyższych standardów doskonałości w przedsięwzięciach.

W użyciu znajdują się obecnie blisko trzy miliony egzemplarzy PMBOK® Guide. Od czasu publikacji trzeciego wydania tej książki PMI® otrzymał tysiące cennych rekomendacji od przedstawicieli społeczności zajmującej się zarządzaniem projektami na całym świecie, dotyczących ulepszeń i doprecyzowań. Z uwagą zapoznaliśmy się z nimi i w odpowiedni sposób uwzględniliśmy je w czwartym wydaniu.

Niniejsze wydanie uaktualniono o najnowszą wiedzę oraz rozwiązania w dziedzinie zarządzania projektami. Skupiliśmy się przede wszystkim na poprawieniu spójności, przejrzystości oraz przystępności, aby ułatwić zrozumienie i stosowanie przedstawianej tu wiedzy. Poprawiono schematy przepływu danych dla poszczególnych procesów tak, by pokazać inne procesy powiązane z nimi poprzez wkłady i rezultaty. Dopracowano opisy procesów oraz zmieniono ich układ. Nowe wydanie zawiera także dodatek omawiający najważniejsze umiejętności interpersonalne, wykorzystywane przez kierownika projektu w zarządzaniu przedsięwzięciem.

Czwarte wydanie PMBOK® Guide stanowi odzwierciedlenie współpracy oraz wiedzy praktykujących kierowników projektu i przedstawia podstawy zarządzania projektami w sposób znajdujący zastosowanie w bardzo różnych przedsięwzięciach. Ten uznany na całym świecie standard daje kierownikom projektu elementarne narzędzia praktycznego zarządzania projektami pozwalające uzyskiwać wyniki oczekiwane przez organizacje.

Zapraszamy do zakupu!!!

 

 • Logo PMI Registered Education Provider jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMI" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMBOK" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMP" i "PMI-ACP" są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnym Project Management Institute, Inc.
 • IIBA® , BABOK® and Business Analysis Body of Knowledge® są zarejestrowanymi znakami handlowym International Institute of Business Analysis.
 • Endorsed Education Provider, EEP and the EEP logo są znakami handlowymi International Institute of Business Analysis.
 • CBAP® and CCBA® są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnymi International Institute of Business Analysis.
Zapytaj o szkolenie
 • Dział sprzedaży

 • Wyślij pytanie

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ
 • Zapytaj o cenę

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ