MT&DC Złotym Sponsorem 10. Międzynarodowego Kongresu PMI PC

5 października 2015

Miło nam poinformować, że zostaliśmy Złotym Sponsorem 10. Międzynarodowego Kongresu PMI Poland Chapter, organizowanego w dn. 30.11 – 2.12.2015 w Hotelu Sheraton w Warszawie.

10. Międzynarodowy Kongres PMI Poland Chapter odbędzie się w tym roku pod hasłem:
10 Years’ Experience – Past, Present, Future

Jubileuszowe wydarzenie zaplanowano na 3 dni pełne ciekawych wystąpień, case studies, najnowszych trendów i dyskusji. Dzięki światowej klasy ekspertom, którzy wystąpią podczas Kongresu, uczestnicy będą mieli dostęp do najlepszych praktyk zarządzania projektami na świecie, a podczas przerw i Gali finałowej Projekt Roku 2015, również możliwość nawiązania profesjonalnych kontaktów i odbycia interesujących dyskusji z uczestnikami oraz prelegentami.

10. edycja Kongresu umożliwi uczestnikom wybór najciekawszych dla nich zagadnień spośród trzech, równolegle prowadzonych, ścieżek tematycznych:
• Trendy w zarządzaniu / Trends in management models
• Strategia vs Kultura / Strategy vs Culture
• Innowacje i wielkie projekty infrastrukturalne / Innovations and infrastructure complex projects

Szczególnie gorąco zachęcamy wszytskich uczestników do wysłuchania prelekcji naszego trenera Hansa deVries, który podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat: Agile, Iterative or Hybrid Approach? What makes the most sense?


Po szczegóły zapraszamy na stronę Kongresu: congresspmi.org.pl, gdzie dostępny jest również aktualny program wydarzenia i formularz zapisów.

Zapraszamy do udziału!
 

 • Logo PMI Registered Education Provider jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMI" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMBOK" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMP" i "PMI-ACP" są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnym Project Management Institute, Inc.
 • IIBA® , BABOK® and Business Analysis Body of Knowledge® są zarejestrowanymi znakami handlowym International Institute of Business Analysis.
 • Endorsed Education Provider, EEP and the EEP logo są znakami handlowymi International Institute of Business Analysis.
 • CBAP® and CCBA® są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnymi International Institute of Business Analysis.
Zapytaj o szkolenie
 • Dział sprzedaży

 • Wyślij pytanie

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ
 • Zapytaj o cenę

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ