MT&DC współorganizatorem seminarium IIBA

3 października 2014

 

Management Training & Development Center wraz z IIBA WPC oraz SII serdecznie zapraszają na seminarium pod tytułem „Building an Effective Business Case”, które odbędzie się w Hotelu Scandic Gdańsk w dniu 20.10.2014. Poprowadzi je jeden z naszych trenerów, międzynarodowy ekspert w dziedzinie Analizy Biznesowej - George Sifri.


Uczestnicy dowiedzą się więcej na temat roli uzasadnienia biznesowego w analizie biznesowej oraz w planowaniu kapitałowym i inwestycyjnym. Po ukończeniu seminarium uczestnicy będą w stanie:
• Zdefiniować uzasadnienie biznesowe
• Podać powody opracowywania uzasadnień biznesowych
• Opisać sześć kroków w procesie tworzenia, analizowania i przekazywania uzasadnienia biznesowego
• Korzystać z szablonu uzasadnienia biznesowego
• Wykorzystywać listę kontrolną do przeprowadzania metodycznych przeglądów uzasadnienia biznesowego

Program spotkania:
17.00 – 17.30 Rejestracja i powitalna kawa
17.30 – 17.45 Oficjalne rozpoczęcie spotkania (przedstawiciele IIBA WPC, MT&DCi sponsora)
17.45 – 19.15 Prelekcja (George Sifri)
19.15 – 19.30 Sesja Q&A
19.30 – 20.00 Rozmowy w kuluarach

 

Warunkiem uczestnictwa dla osób nie posiadających członkostwa IIBA WPC jest uiszczenie opłaty w wysokości 49 zł. Wpłaty można dokonać na konto IIBA WPC (Stowarzyszenie Warsaw Poland Chapter of the IIBA, ul. Wincentego Kadłubka 43, 02-496 Warszawa, 05 1160 2202 0000 0001 2997 9453 Bank Millennium SA, o/ Warszawa, ul. Puławska 233).

Zgłoszenia należy przesyłać na adres rejestracja@warsaw.theiiba.org do 17.10.2014. W zgłoszeniu prosimy o podanie następujących danych: imię, nazwisko, nazwa firmy, stanowisko, e-mail, numer telefonu.
W przypadku osób, które będą potrzebowały rachunek, prosimy o dołączenie do zgłoszenia danych firmy (nazwa, adres, NIP).

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

 

 • Logo PMI Registered Education Provider jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMI" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMBOK" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMP" i "PMI-ACP" są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnym Project Management Institute, Inc.
 • IIBA® , BABOK® and Business Analysis Body of Knowledge® są zarejestrowanymi znakami handlowym International Institute of Business Analysis.
 • Endorsed Education Provider, EEP and the EEP logo są znakami handlowymi International Institute of Business Analysis.
 • CBAP® and CCBA® są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnymi International Institute of Business Analysis.
Zapytaj o szkolenie
 • Dział sprzedaży

 • Wyślij pytanie

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ
 • Zapytaj o cenę

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ