MT&DC sponsorem Klubu CIO

30 marca 2003

MT&DC wspiera działalność Klubu CIO, którego celem jest budowanie wysokiej pozycji polskich CIO w krajowych jak i zagranicznych organizacjach. . Klub zrzesza zarówno CIO sensu stricto jak i osoby odpowiedzialne za informatykę i aspirujące do tego tytułu.

Organizatorem Klubu CIO jest CXO - Magazyn Kadry Zarządzającej, natomiast MT&DC sponsoruje częściowo działalności Klubu oraz wspiera merytorycznie CXO, między innymi poprzez publikowanie artykułów o tematyce dotyczącej zarządzania projektami IT, jakże bliskiej większości członków Klubu CIO.
Klub CIO jest organizacją elitarną. Członkiem Klubu można zostać jedynie dzięki rekomendacji obecnych członków. Klub zrzesza obecnie CIO i dyrektorów informatyki dużych polskich firm.

Działalność Klubu CIO obejmuje m.in.:
- spotkania Klubu - które są okazją do wymiany doświadczeń, pytań oraz wzbogacenia wiedzy członków Klubu;
- serwis internetowy - który jest platformą wymiany informacji oraz źródłem wiedzy merytorycznej dla członków Klubu;
- konkurs CIO Roku - wybór przez członków Klubu spośród swojego grona na podstawie prezentacji osoby, która uzyskuje tytuł CIO Roku oraz przysługujące z tego tytułu prestiżowe nagrody fundowane przez sponsorów.

Więcej informacji o samym Klubie CIO i jego działalności można uzyskać pod adresem:http://www.klubcio.pl.

 • Logo PMI Registered Education Provider jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMI" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMBOK" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMP" i "PMI-ACP" są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnym Project Management Institute, Inc.
 • IIBA® , BABOK® and Business Analysis Body of Knowledge® są zarejestrowanymi znakami handlowym International Institute of Business Analysis.
 • Endorsed Education Provider, EEP and the EEP logo są znakami handlowymi International Institute of Business Analysis.
 • CBAP® and CCBA® są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnymi International Institute of Business Analysis.
Zapytaj o szkolenie
 • Dział sprzedaży

 • Wyślij pytanie

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ
 • Zapytaj o cenę

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ