MT&DC PARTNEREM PROJEKTU - "AKADEMIA SPORTU KLUBU BANKOWCA ZBP"

4 lipca 2007

MT&DC kolejny rok wspiera inicjatywy Klubu Bankowca Związku Banków Polskich na rzecz integracji środowiska bankowego, promocji zdrowego stylu życia i pomocy wybranym akcjom charytatywnym.

mimo_wszystko_fundacja24 czerwca 2007 w podwarszawskim Rajszewie odbył się I Turniej Golfowy Związku Banków Polskich Golf Cup – kolejna impreza z cyklu „Akademia Sportu”. Piękna pogoda i bardzo miła atmosfera zachęciła nie tylko golfistów, ale i kibiców do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu i wsparcia fundacji Anny Dymnej „Mimo wszystko”. 10% dochodu z wszystkich imprez Klubu Bankowca realizowanych przy współudziale MT&DC jest przekazywanych na konto fundacji.

Więcej informacji o fundacji: www.mimowszystko.org/.

W imieniu wszystkich organizatorów bardzo dziękujemy za uczestnictwo w wydarzeniu. Zwycięzcom gratulujemy sukcesów, a wszystkich Państwa zapraszamy do aktywnego udziału w kolejnych imprezach sportowych z cyklu „Akademia Sportu Klubu Bankowca ZBP”.

Z kalendarzem imprez mogą Państwo zapoznać się na stronie: www.ltc-sport.pl/ .

 • Logo PMI Registered Education Provider jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMI" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMBOK" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMP" i "PMI-ACP" są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnym Project Management Institute, Inc.
 • IIBA® , BABOK® and Business Analysis Body of Knowledge® są zarejestrowanymi znakami handlowym International Institute of Business Analysis.
 • Endorsed Education Provider, EEP and the EEP logo są znakami handlowymi International Institute of Business Analysis.
 • CBAP® and CCBA® są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnymi International Institute of Business Analysis.
Zapytaj o szkolenie
 • Dział sprzedaży

 • Wyślij pytanie

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ
 • Zapytaj o cenę

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ