MT&DC Partnerem Merytorycznym obozu Project Management Kids Camp

3 lipca 2014

Project Management Kids Camp to charytatywna inicjatywa, której celem jest organizacja letniego obozu dla dzieci z domów dziecka w wieku 10-13 lat w województwie mazowieckim. Patronem akcji jest stowarzyszenie Project Management Institute (PMI), Oddział Warszawa. Obóz odbędzie się w dniach od 20 lipca do 3 sierpnia 2014 roku w Serocku koło Warszawy.

Na obozie dzieci będą nie tylko bawić się, ale również uczyć się jak funkcjonować w grupie i w społeczeństwie. Pomoże im w tym wiedza z zarządzania projektami, którą zdobędą podczas wakacji. W programie zajęć będą m.in. ćwiczenia z zakresu komunikacji, prezentacji, współpracy w zespole, twórczego i krytycznego myślenia. Motywem przewodnim obozu jest „Produkcja filmu od podstaw aż po premierę”.

Program obozu jest tak skonstruowany, że dzięki niemu dzieci nauczą się wykorzystywać swoje umiejętności i zdolności, w tym też zarządzać sobą w czasie. Dowiedzą się, jak pokonywać słabości i jak wykorzystywać zalety swoje i innych, by realizować ambitne projekty i osiągać zamierzone cele.

Wszystkie osoby zainteresowane wsparciem tej wspaniałej inicjatywy zachęcamy do kontaktu z inicjatorem i pomysłodawcą projektu  - Agnieszką Krogulec, (Członek Zarządu PMI Poland Chapter): agnieszka.krogulec@pmi.org.pl.

Informacje o projekcie:www.facebook.com/PMKCamp

 

 • Logo PMI Registered Education Provider jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMI" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMBOK" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMP" i "PMI-ACP" są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnym Project Management Institute, Inc.
 • IIBA® , BABOK® and Business Analysis Body of Knowledge® są zarejestrowanymi znakami handlowym International Institute of Business Analysis.
 • Endorsed Education Provider, EEP and the EEP logo są znakami handlowymi International Institute of Business Analysis.
 • CBAP® and CCBA® są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnymi International Institute of Business Analysis.
Zapytaj o szkolenie
 • Dział sprzedaży

 • Wyślij pytanie

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ
 • Zapytaj o cenę

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ