MT&DC partnerem merytorycznym CXO - Magazynu Kadry Zarządzającej

30 czerwca 2002

Wydawnictwo IDG Poland przyznało firmie MT&DC tytuł "Partner merytoryczny CXO - Magazynu Kadry Zarządzającej". Współpraca na łamach magazynu dotyczyła prezentacji wiedzy z dziedziny zarządzania projektami - tej tematyce poświęcony był czerwcowy numer CXO. Jako dostawca kompleksowych szkoleń z zakresu prowadzenia projektów zostaliśmy zaproszeni do dostarczenia merytorycznego wkładu w postaci artykułów napisanych przez naszych wykładowców - zawodowych project managerów.

Problematyka zarządzania projektami stała się ostatnio bardzo popularnym tematem ze względu na rosnące zainteresowanie tą nowoczesną formą zarządzania wśród organizacji nastawionych na realizację celów i maksymalizację zadowolenia swoich klientów. Zadaniem każdego project managera jest realizacja powierzonego projektu terminowo, w ramach ustalonego budżetu i zgodnie z pierwotnymi założeniami. Jak sprostać tym wyzwaniom mając jednocześnie ograniczone uprawnienia decyzyjne? O tym opowiada artykuł Davida Dickeya zatytułowany "Reżyser na cudzej scenie".

Rosnące zainteresowanie sztuką zarządzania projektami ma swe odzwierciedlenie we wzroście znaczenia, jakie przypisuje się certyfikatom branżowym potwierdzającym profesjonalne przygotowanie do pełnienia funkcji project managera. Najbardziej cenionym i honorowanym na całym świecie certyfikatem specjalisty w dziedzinie zarządzania projektami jest Project Management Professional (PMP) przyznawany przez Project Management Institute (PMI). Więcej na temat certyfikacji project managerów można przeczytać w artykule Georga Sifri pod tytułem "Zawód z certyfikowaną przyszłością".

 • Logo PMI Registered Education Provider jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMI" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMBOK" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMP" i "PMI-ACP" są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnym Project Management Institute, Inc.
 • IIBA® , BABOK® and Business Analysis Body of Knowledge® są zarejestrowanymi znakami handlowym International Institute of Business Analysis.
 • Endorsed Education Provider, EEP and the EEP logo są znakami handlowymi International Institute of Business Analysis.
 • CBAP® and CCBA® są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnymi International Institute of Business Analysis.
Zapytaj o szkolenie
 • Dział sprzedaży

 • Wyślij pytanie

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ
 • Zapytaj o cenę

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ