MT&DC mecenasem wystawy Yoko Ono FLY

8 września 2008

Yoko Ono, była żona legendarnego członka grupy The Beatels, ale przede wszystkim jedna z czołowych eksperymentalnych artystek stworzyła 18 września w Centrum Sztuki Współczesnej jedyną w swoim rodzaju wystawę o enigmatycznym tytule „Fly”. Yoko Ono, zaprezentowała w Warszawie zarówno swoje stare jak i najnowsze prace, których awangardowa forma zaskoczyła nie jednego.

Wśród znanych prac pojawiły się m.in. słynna pacyfistyczna praca „ExIt” z lat 90. przedstawiająca niezwykłą wizję lasu, wyrastającego z trumien, czy „głośny” ( w tle słychać pisk Yoko) film z 1970 roku z muchą spacerującą po nagim kobiecym ciele.

Ponadto, każdy kto odwiedził warszawskie CSW będzie mógł współtworzyć wystawę, dzięki „ścianie partycypacji”, na której bylo można zapisać swoje wspomnienia związane z matką, czy podczas sklejania potłuczonego przez Yoko porcelanowego serwisu. Za pomocą tych zabiegów artystka starała się stworzyć więź z odbiorcą, pobudzić jego zmysły oraz wyzwolić uczucia. Wystawa miała również charakter otwarty i na ulicach Warszawy pojawiły się plakaty, w formie krótkich „Instrukcji”, zachęcające do zrobienia czegoś pozytywnego, np.: „Śmiej się przez tydzień”. Powstało także „Drzewo życzeń”, na którym każdy mógł powiesić kartkę ze swoim życzeniem.

19.09-26.10. 2008. Otwarcie 18.09.2008 godzina 18.00. CSW Zamek Ujazdowski. 

 

 • Logo PMI Registered Education Provider jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMI" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMBOK" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMP" i "PMI-ACP" są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnym Project Management Institute, Inc.
 • IIBA® , BABOK® and Business Analysis Body of Knowledge® są zarejestrowanymi znakami handlowym International Institute of Business Analysis.
 • Endorsed Education Provider, EEP and the EEP logo są znakami handlowymi International Institute of Business Analysis.
 • CBAP® and CCBA® są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnymi International Institute of Business Analysis.
Zapytaj o szkolenie
 • Dział sprzedaży

 • Wyślij pytanie

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ
 • Zapytaj o cenę

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ