MT&DC- PATRONEM HONOROWYM inauguracyjnego spotkania IIBA WPC

20 marca 2009

W spotkaniu wzięło udział blisko stu uczestników – w przeważającej części analityków biznesowych reprezentujących bardzo różne branże i organizacje – zarówno małe firmy, jak i wielkie korporacje, ale również organizacje niekomercyjne i instytucje rządowe oraz samorządowe.

Spotkanie rozpoczęło się od krótkiej prezentacji Sekretarza Zarządu Warsaw Poland Chapter of the IIBA - Antoniego Starczynowskiego - na temat historii i sposobu działania IIBA, korzyści wynikających z członkostwa oraz roli IIBA w tworzeniu standardów analizy biznesowej.

IIBA_WPC

IIBA_WPC


 

 

 

 Po krótkiej przerwie rozpoczął się zasadniczy punkt programu spotkania, czyli wykład Darryla Bookera, instruktora ESI i MT&DC oraz doświadczonego konsultanta w dziedzinie analizy biznesowej, na temat „Analiza biznesowa – odpowiedź na kryzys”.

Wykład spotkał się z bardzo żywym przyjęciem przez uczestników, którzy zadawali wiele pytań, dzięki czemu przybrał on formę silnie interaktywnej dyskusji. Po wykładzie organizatorzy zaprosili uczestników na mały poczęstunek, w trakcie którego toczyły 

się mniej formalnej rozmowy o analizie biznesowej, przyszłości polskiego oddziału IIBA... i nie tylko.

MT&DC, jako główny sponsor polskiego oddziału IIBA było również patronem honorowym spotkania.

IIBA_WPCIIBA_WPC

Masz pytania? Chcesz zaangażować się w działalność polskiego oddziału International Institute of Business Analysis?

Napisz na adres: info@warsaw.theiiba.org.

 

 

 

MT&DC- PATRONEM HONOROWYM inauguracyjnego spotkania IIBA WPC

5 kwietnia 2009

W spotkaniu wzięło udział blisko stu uczestników – w przeważającej części analityków biznesowych reprezentujących bardzo różne branże i organizacje – zarówno małe firmy, jak i wielkie korporacje, ale również organizacje niekomercyjne i instytucje rządowe oraz samorządowe.
Spotkanie rozpoczęło się od krótkiej prezentacji Sekretarza Zarządu Warsaw Poland Chapter of the IIBA - Antoniego Starczynowskiego - na temat historii i sposobu działania IIBA, korzyści wynikających z członkostwa oraz roli IIBA w tworzeniu standardów analizy biznesowej.

spotkanie IIBA WPCspotkanie IIBA WPC

Po krótkiej przerwie rozpoczął się zasadniczy punkt programu spotkania, czyli wykład Darryla Bookera, instruktora ESI i MT&DC oraz doświadczonego konsultanta w dziedzinie analizy biznesowej, na temat „Analiza biznesowa – odpowiedź na kryzys”.
Wykład spotkał się z bardzo żywym przyjęciem przez uczestników, którzy zadawali wiele pytań, dzięki czemu przybrał on formę silnie interaktywnej dyskusji. Po wykładzie organizatorzy zaprosili uczestników na mały poczęstunek, w trakcie którego toczyły się mniej formalnej rozmowy o analizie biznesowej, przyszłości polskiego oddziału IIBA... i nie tylko.
MT&DC, jako główny sponsor polskiego oddziału IIBA było również patronem honorowym spotkania.

spotkanie IIBA WPCspotkanie IIBA WPC

Masz pytania? Chcesz zaangażować się w działalność polskiego oddziału International Institute of Business Analysis?
Napisz na adres: info@warsaw.theiiba.org.

 

 • Logo PMI Registered Education Provider jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMI" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMBOK" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMP" i "PMI-ACP" są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnym Project Management Institute, Inc.
 • IIBA® , BABOK® and Business Analysis Body of Knowledge® są zarejestrowanymi znakami handlowym International Institute of Business Analysis.
 • Endorsed Education Provider, EEP and the EEP logo są znakami handlowymi International Institute of Business Analysis.
 • CBAP® and CCBA® są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnymi International Institute of Business Analysis.
Zapytaj o szkolenie
 • Dział sprzedaży

 • Wyślij pytanie

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ
 • Zapytaj o cenę

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ