Konkurs CIO Roku 2004 rozstrzygnięty!

10 października 2004

6 i 7 października 2004 r., tradycyjnie w ośrodku szkoleniowym MT&DC w Falentach, odbyło się spotkanie Klubu CIO, którego celem było wyłonienie zwycięzcy konkursu CIO Roku 2004.

Spotkanie Klubu CIO rozpoczęło się prezentacją na temat dobrego prezentowania się przed audytorium, którą poprowadził Krzysztof Luft - aktor, dziennikarz, były rzecznik rządu, a obecnie właściciel agencji KLC, zajmującej się komunikacją biznesową i społeczną.
Po prezentacji klubowicze przenieśli się na patio, gdzie czekał na nich grill. Dzięki wspaniałej pogodzie, rozmowy przy grillu przeciągnęły się do późnych godzin nocnych.

7 października, drugi dzień spotkania miał już inny charakter. Siedmioro Klubowiczów w ramach Konkursu na CIO Roku 2004 przedstawiało projekty informatyczne, które prowadzili w ostatnich latach. W tym roku o miano CIO Roku walczyli: Piotr Celmer, Rafał Cytrycki, Andrzej Galik, Jadwiga Gnybek, Sławomir Kierner, Dorota Poniatowska- Mańczak oraz Tomasz Romanowski.
Po skończonych prezentacjach odbyło się głosowanie, które wyłoniło zwycięzcę. Tak więc Konkurs na CIO Roku 2004 jest już rozstrzygnięty! Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi 30 listopada 2004 podczas uroczystej Gali CIO.
Więcej informacji o samym Klubie CIO i jego działalności można uzyskać pod adresem:http://www.klubcio.pl.

 • Logo PMI Registered Education Provider jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMI" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMBOK" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMP" i "PMI-ACP" są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnym Project Management Institute, Inc.
 • IIBA® , BABOK® and Business Analysis Body of Knowledge® są zarejestrowanymi znakami handlowym International Institute of Business Analysis.
 • Endorsed Education Provider, EEP and the EEP logo są znakami handlowymi International Institute of Business Analysis.
 • CBAP® and CCBA® są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnymi International Institute of Business Analysis.
Zapytaj o szkolenie
 • Dział sprzedaży

 • Wyślij pytanie

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ
 • Zapytaj o cenę

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ