Konferencja PAM Summit w dniach 13-14 czerwca w Krakowie

28 marca 2013

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, iż MT&DC jest sponsorem Konferencji PAM Summit, która odbędzie się w dniach 13-14 czerwca 2013 w Krakowie. PAM Summit to wydarzenie obowiązkowe dla wszystkich osób zainteresowanych zarządzaniem projektami i analizą biznesową, kierowników projektu, analityków, managerów, oraz dla wszystkich tych, którzy na co dzień mają do czynienia z pracą projektową.

Z powodu ogromnego zainteresowania wydarzeniem informujemy również, że limit miejsc został wyczerpany!


Konferencja PAM Summit, którą wspólnie organizują: International Institute of Bussines Analysis Warsaw Poland Chapter oraz krakowski oddział Project Management Institute to możliwość spotkania z ekspertami z całej Europy, uczestniczenia w inspirujących dyskusjach, warsztatach, wymiany wiedzy i doświadczeń, a także perspektywa nawiązania nowych kontaktów zawodowych.
Organizatorzy szczególny nacisk położyli na pokazanie synergii pomiędzy pracą kierowników projektów i analityków biznesowych.

Stawiają sobie jednak również za cel przedstawienie uczestnikom zagadnień i studiów przypadków obejmujących:

 • wyzwania wiązane z inżynierią wymagań;
 • wartość analityka biznesowego jako eksperta z dziedziny;
 • najlepsze praktyki związane z zarządzaniem projektami i  interakcjami jakie zachodzą w każdym zespole projektowym;
 • metodyki zwinne (ze szczególnym uwzględnieniem Agile).

Kładą też duży nacisk na kwestie pozwalające poznać rozwiązania umożliwiające dostarczenie projektu na czas, w wyznaczonym budżecie i zgodnie z wymaganiami.


Wydarzenie ma międzynarodowy charakter, swój udział potwierdzili już między innymi prelegenci z Holandii, Portugalii, Wielkiej Brytanii, Włoch, Szwecji i Niemiec, wśród ekspertów z Polski nie zabraknie przedstawicieli związanych z zarządzaniem projektami i analizą biznesową z takich firm jak Microsoft, Allegro czy też projektem Euro 2012. Bez wątpienia dużym wydarzeniem dla miłośników metodyk zwinnych i nie tylko, będzie wystąpienie jednego z twórców manifestu Agile – już pierwszego dnia konferencji o znaczeniu zaangażowania klienta i jego uczestnictwie w projektach prowadzonych zgodnie ze standardami Agile opowie Arie van Bennekum. Drugi dzień konferencji rozpocznie się od wykładu Jamesa Archera na temat wyzwań związanych z przywództwem w projekcie w świetle roli PMa i BA.


Nie bez znaczenia pozostaje lokalizacja, w której odbędzie się wydarzenie – duży kompleks konferencyjny, położony w sercu krakowskiego Kazimierza, stworzony w miejscu, gdzie mieściła się zabytkowa zajezdnia tramwajowa, to miejsce z duszą i historią, które sprzyja nawiązywaniu kontaktu i inspirującej dyskusji w atmosferze niewymuszonego luzu. Unikalne „beczki”, w których uczestnicy będą mieli możliwość zadania pytań i porozmawiania z prelegentami po ich wystąpieniach, to tylko jedna z wielu zalet Starej Zajezdni.
Ilość miejsc na konferencję jest ograniczona, wcześniejsze dokonanie rezerwacji wiąże się ze sporą zniżką, a dla członków PMI i IIBA przewidziane są dodatkowe rabaty, warto więc już dziś zarejestrować się na stronie www.pamsummit.com, aby w połowie czerwca spędzić dwa dni w doborowym towarzystwie ekspertów z całej Europy.


Miejsce spotkania: Stara Zajezdnia Kraków by DeSilva, ul. Wawrzyńca 12, 31-060 Kraków

Serdecznie zapraszamy w imieniu ogranizatorów!
IIBA Warsaw Poland Chapter
PMI Poland Chapter Krakow Branch

 

 • Logo PMI Registered Education Provider jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMI" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMBOK" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMP" i "PMI-ACP" są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnym Project Management Institute, Inc.
 • IIBA® , BABOK® and Business Analysis Body of Knowledge® są zarejestrowanymi znakami handlowym International Institute of Business Analysis.
 • Endorsed Education Provider, EEP and the EEP logo są znakami handlowymi International Institute of Business Analysis.
 • CBAP® and CCBA® są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnymi International Institute of Business Analysis.
Zapytaj o szkolenie
 • Dział sprzedaży

 • Wyślij pytanie

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ
 • Zapytaj o cenę

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ