IV miejsce certyfikatu PMP w rankingu "10 najgorętszych certyfikatów 2006 roku"

30 listopada 2006

Certyfikacja Project Management Professional (PMP) zajęła IV miejsce w rankingu "10 najgorętszych certyfikatów 2006 roku" organizowanym przez CertCities.com wydawcy magazynu Microsoft Certified Professional oraz wirtualnego magazynu dla społeczności certyfikowanych profesjonalistów IT. Wyniki zostały ogłoszone 14 grudnia 2005.

Certyfikat PMP debiutował na liście CertCities.com w zeszłym roku i od tego czasu przesunął się w rankingu z miejsca 10 na 4. CertCities.com wyszukuje takie certyfikaty, które w nadchodzącym roku będą najbardziej wpływowe, najszybciej wzrośnie ich ilość oraz pokażą kierunek, w jakim zmierza certyfikacja dla branży informatycznej.

Ranking jest odzwierciedleniem wyników badań przeprowadzanych wśród czytelników szerokiej grupy profesjonalistów z branży IT. Badaną grupę specjalistów poproszono o wymienienie certyfikatów, które planują zdobyć w roku 2006. Oprócz stopnia zainteresowania czytelników uwzględnia się też fachowe opinie specjalistów z branży i redaktorów publikujących artykuły.

Wyniki całego rankingu można zobaczyć na stronie:
www.certcities.com

 

 • Logo PMI Registered Education Provider jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMI" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMBOK" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMP" i "PMI-ACP" są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnym Project Management Institute, Inc.
 • IIBA® , BABOK® and Business Analysis Body of Knowledge® są zarejestrowanymi znakami handlowym International Institute of Business Analysis.
 • Endorsed Education Provider, EEP and the EEP logo są znakami handlowymi International Institute of Business Analysis.
 • CBAP® and CCBA® są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnymi International Institute of Business Analysis.
Zapytaj o szkolenie
 • Dział sprzedaży

 • Wyślij pytanie

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ
 • Zapytaj o cenę

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ