EURO 2012 - zarządzanie ryzykiem w projektach konstrukcyjnych

13 grudnia 2007

13 grudnia 2007 w Klubie Bankowca odbyło się seminarium MT&DC na temat zarzadzania ryzykiem w kontekście przygotowań Polski do Euro 2012. Gość specjalny - George Sifri - omówił zarządzanie ryzykiem z bardzo specyficznej perspektywy dużych projektów konstrukcyjnych, w których decydującą rolę odgrywa czas oraz duża jest presja polityczna i społeczna. Zaprezentowano skuteczne narzędzia do oceny i reagowania na ryzyka na poziomie całego projektu oraz poszczególnych zadań.

Zarządzanie projektem to zarządzanie szansami. To umiejętność wykorzystywania szans, minimalizowania zagrożeń i osiągania optymalnych rezultatów. Zbyt często uważa się, że zarządzanie ryzykiem ma charakter interwencyjny lub, co gorsza, nie daje efektów. Nic bardziej mylnego. Podczas seminarium uczestnicy zapoznali się z aktywnym podejściem do szans i zagrożeń, bazującym na dokładnym zrozumieniu potęgi jakościowej i ilościowej metody zarządzania ryzykiem.

Zarządzanie ryzykiem analizuje szanse i zagrożenia zarówno z perspektywy ogólnej, jak i szczegółowej, z wykorzystaniem sprawdzonego i uznanego za branżowy standard procesu zarządzania ryzykiem.

 

 • Logo PMI Registered Education Provider jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMI" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMBOK" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMP" i "PMI-ACP" są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnym Project Management Institute, Inc.
 • IIBA® , BABOK® and Business Analysis Body of Knowledge® są zarejestrowanymi znakami handlowym International Institute of Business Analysis.
 • Endorsed Education Provider, EEP and the EEP logo są znakami handlowymi International Institute of Business Analysis.
 • CBAP® and CCBA® są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnymi International Institute of Business Analysis.
Zapytaj o szkolenie
 • Dział sprzedaży

 • Wyślij pytanie

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ
 • Zapytaj o cenę

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ