English Summer Academy'2004 w Jachrance

24 lipca 2004

Już po raz piąty mieliśmy przyjemność wraz z firmą AmplicoLife być organizatorem akcji charytatywnej "Letnia Akademia Języka Angielskiego", na którą zaproszone zostały dzieci z najbiedniejszych domów dziecka z całej Polski (Dom Dziecka w Krasnem, w Gryżlinach, Dom Dziecka z Białowieży, Widełki, Chorzenic, Łodzi oraz Rodzinne Domy Dziecka z Grabinka, Łękawicy, Ostródy, Augustowa, Brzezin i Płocka).

Academy 2004 w Jachrance

Kolonie odbyły się nad Zalewem Zegrzyńskim w Ośrodku Konferencyjno-Rekreacyjnym Energetyk w Jachrance w terminie od 27 czerwca do 24 lipca (Zaplanowaliśmy dwa turnusy, w których łącznie wzięło udział 60 dzieci).

Celem Letniej Akademii Języka Angielskiego jest umożliwienie dzieciom z domów dziecka kontaktu z językiem angielskim, nauczenie podstaw języka oraz zaszczepienie chęci doskonalenia swych umiejętności językowych, które w przyszłości zapewnią im lepszą pozycję na rynku pracy a ponadto pozwolą swobodnie poruszać się po świecie.
Oprócz lekcji angielskiego zapewniliśmy dzieciom liczne atrakcje, tj.: wycieczki po Warszawie, rejs statkiem po Zalewie Zegrzyńskim, wizytę w stadninie koni, ZOO, pokaz rycerski, małpi gaj organizowany przez grupę GOPR oraz lekcje tańca.

Zgodnie z tradycją, na zakończenie kolonii spośród wszystkich kolonistów zostali wyłonieni najpilniejsi uczniowie, którzy w nagrodę za bardzo dobre wyniki otrzymali prezenty w postaci rowerów, magnetofonów i deskorolek.
Academy 2004 w JachranceWszyscy koloniści otrzymali także certyfikaty ukończenia English Summer Academy. Jak co roku dzieci przygotowały dla wychowawców, nauczycieli i sponsorów wspaniałe występy, podczas których recytowały wiersze oraz śpiewały piosenki w języku angielskim. Wzruszeniom nie było końca, szczególnie gdy nadszedł czas pożegnania...

Mamy nadzieję, że i tym razem angażując się z firmą AmplicoLife w ten przesympatyczny projekt, udało nam się sprawić dzieciom z domów dziecka niezapomniane wakacje, które nie tylko dały im możliwość wypoczynku, ale również wiele ich nauczyły.

Academy 2004 w JachranceAcademy 2004 w Jachrance

 
 • Logo PMI Registered Education Provider jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMI" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMBOK" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMP" i "PMI-ACP" są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnym Project Management Institute, Inc.
 • IIBA® , BABOK® and Business Analysis Body of Knowledge® są zarejestrowanymi znakami handlowym International Institute of Business Analysis.
 • Endorsed Education Provider, EEP and the EEP logo są znakami handlowymi International Institute of Business Analysis.
 • CBAP® and CCBA® są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnymi International Institute of Business Analysis.
Zapytaj o szkolenie
 • Dział sprzedaży

 • Wyślij pytanie

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ
 • Zapytaj o cenę

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ