English Summer Academy'2003 w Rynii

1 września 2003

Summer Academy 2003 w RyniiFirmy: AmplicoLife i MT&DC po raz kolejny zorganizowały Letnią Akademię Języka Angielskiego dla wychowanków domów dziecka.

Summer Academy2003 w Rynii

Celem  organizatorów "English Summer Academy" było nie tylko zagwarantowanie dzieciom atrakcyjnego wypoczynku, ale również zachęcenie ich do nauki języka angielskiego oraz przybliżenie tematu: "Co to znaczy być Europejczykiem?' Nasza wspólna akcja zdobyła uznanie Urzędu Komitetu Integracji Europejskiej, który objął patronatem całe wydarzenie i ufundował różne nagrody oraz Ambasadora Wielkiej Brytanii, który przekazał dzieciom drobne upominki.

 

Summer Academy 2003 w Rynii

Podczas dwóch dwutygodniowych turnusów 60 wychowanków domów dziecka w Łodzi, Białowieży, Supraślu, Krasnem,Warszawie, Ostródzie, Grabinku, Ostrołęce oraz z Rodzinnego Domu Dziecka Jedwabno odpoczywało i uczyło się w Ośrodku Wypoczynkowo-Szkoleniowym Promenada w Rynii nad Zalewem Zegrzyńskim. Na lekcjach języka angielskiego dzieci poznawały podstawy tego popularnego języka oraz uczyły się przeróżnych piosenek i wierszyków.

Summer Academy 2003 w Rynii

Oprócz warsztatów językowych wychowankowie domów dziecka mieli zapewnione liczne atrakcje na terenie ośrodka (m.in. ognisko, lekcje tańca, dyskoteki, wizyty w stadninie konii, rowery, kąpiele w jeziorze oraz interesujace spotkanie z grupą "Biegnący Wilk", która zapoznała dzieci z różnymi indiańskimi zwyczajami).

Summer Academy 2003 w Rynii

Dużą atrakcja dla dzieci okazały się także weekendowe wycieczki do Warszawy, podczas których czekało na dzieci wiele niespodzianek (przejazd Kolejką Staromiejską po Starówce i Nowym Mieście, kręgle i kino w Sadyba Best Mall, basen, Pizza Hut i McDonalds).

Summer Academy 2003 w Rynii

Bardzo ważnym wydarzeniem English Summer Academy'2003 było spotkanie dzieci z p. Renatą Łukiańczuk z Urzędu Komitetu Integracji Europejskiej. Celem wizyty było opowiedzenie dzieciom o korzyściach płynacych z członkostwa w Unii Europejskiej oraz ogłoszenie konkursu plastycznego na najlepszy rysunek nt. "Polska w Unii Europejskiej". Najlepsze prace już wkrótce będzie można podziwiać w gablocie Urzędu Komitetu Integracji Europejskiej przy ullicy Kruczej w Warszawie.

Summer Academy 2003 w RyniiOstatni dzień każdego turnusu to uroczystość rozdania dyplomów ukończenia English Summer Academy połączona ze wspaniałymi występami dzieci, które zaprezentowały swoje umiejętności językowe oraz taneczne. Na zakończenie uroczystości najpilniejsi koloniści otrzymali wspaniałe nagrody (m. in. rowery, walkman'y i hulajnogi).

My, jako organizatorzy, także otrzymaliśmy prezenty - kolorowe laurki i ordery uśmiechu od dzieci, które sprawiły nam ogromną radość i tylko utwierdziły w przekonaniu, iż nasze zaangażowanie zostało docenione. Cieszymy się, że choć w małej części przyczyniliśmy się do wywyołania uśmiechu na buziach wielu dzieci.

 

 • Logo PMI Registered Education Provider jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMI" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMBOK" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMP" i "PMI-ACP" są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnym Project Management Institute, Inc.
 • IIBA® , BABOK® and Business Analysis Body of Knowledge® są zarejestrowanymi znakami handlowym International Institute of Business Analysis.
 • Endorsed Education Provider, EEP and the EEP logo są znakami handlowymi International Institute of Business Analysis.
 • CBAP® and CCBA® są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnymi International Institute of Business Analysis.
Zapytaj o szkolenie
 • Dział sprzedaży

 • Wyślij pytanie

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ
 • Zapytaj o cenę

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ