English Summer Academy 2002 w Jachrance

30 lipca 2002

dzieci_01

Już po raz trzeci wychowankowie domów dziecka z różnych miast uczestniczyli w Letniej Akademii Języka Angielskiego zorganizowanej przez MT&DC i Amplico Life. Celem organizatorów English Summer Academy jest nie tylko zagwarantowanie dzieciom atrakcyjnego wypoczynku, ale również zachęcenie ich do nauki języka angielskiego.

Podczas dwóch dwutygodniowych turnusów 60 wychowanków domów dziecka w Łodzi, Białowieży, Supraśli, Krasnego i Warszawy odpoczywało i uczyło się w Ośrodku Wypoczynkowo-Szkoleniowym Energetyk w Jachrance nad Zalewem Zegrzyńskim. Na lekcjach języka angielskiego dzieci nie tylko poznawały podstawy tego popularnego języka, ale również dowiedziały się jakie są metody efektywnego uczenia.

saleta

Oprócz warsztatów językowych wychowankowie domów dziecka mielizapewnione liczne atrakcje na terenie ośrodka (m.in. ognisko, basen, lekcje tańca, spotkanie z Grupą GOPR) oraz weekendowe wycieczki do Warszawy (zwiedzanie budynku TVP przy ulicy Woronicza, zabawy w Centrum Rozrywki HULA KULA, wizyta w trójwymiarowym kinie IMAX na filmie Cyber World, lody w McDonald's a przede wszystkim niezapomniane spotkanie ze znanym polskim bokserem Przemysławem Saletą).

Dużą atrakcją dla dzieci była również wycieczka do Wilczeńca, gdzie odwiedziły stadninę koni, przejechały się bryczką i piekły kiełbaski przy ognisku.
Ostatni dzień każdego turnusu to uroczystość rozdania dyplomów ukończenia English Summer Academy połączona ze wspaniałymi występami dzieci, które zaprezentowały swoje umiejętności językowe oraz taneczne. Na zakończenie uroczystości najpilniejsi koloniści otrzymali niesamowite nagrody (m. in. rowery, deskorolki, aparaty fotograficzne oraz słowniki Longman'a) a także pamiątkowe zdjęcia.

dzieci_02Natomiast najlepszą nagrodą dla organizatorów kolonii były kolorowe laurki a nade wszystko rozpromienione twarze dzieci.

 • Logo PMI Registered Education Provider jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMI" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMBOK" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMP" i "PMI-ACP" są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnym Project Management Institute, Inc.
 • IIBA® , BABOK® and Business Analysis Body of Knowledge® są zarejestrowanymi znakami handlowym International Institute of Business Analysis.
 • Endorsed Education Provider, EEP and the EEP logo są znakami handlowymi International Institute of Business Analysis.
 • CBAP® and CCBA® są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnymi International Institute of Business Analysis.
Zapytaj o szkolenie
 • Dział sprzedaży

 • Wyślij pytanie

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ
 • Zapytaj o cenę

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ