Egzamin PMP®

17 września 2005

Z wielką radością informujemy, iż w Polsce można już zdawać egzamin PMP® przed komputerem!!! Oznacza to, iż do egzaminu mogą Państwo podchodzić w dowolnym dniu, a wyniki są znane od razu po zakończeniu testu. Egzaminy odbywają się w Polsko Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych (PJWSTK) przy ul. Koszykowa 86. Egzaminy można zdawać od poniedziałku do piątku o godzinie 9:00 lub 13:00 (Wymagane zgłoszenie 3 dni przed egzaminem).

Więcej informacji na www.2test.com oraz pod numerem telefonu PJWSTK (022) 584-45-79 .

W związku z nowymi możliwościami, wspólnie z Project Management Institute podjęliśmy decyzję o odwołaniu egzaminu w wersji paper & pencil, który był zaplanowany na 10 grudnia 2005.

Decyzja PMI® o umożliwieniu zdawania egzaminu PMP® on-line w Polsce jest wynikiem ogromnego i stale rosnącego zainteresowania certyfikacją wśród polskich kierowników projektów oraz z dużego potencjału, jaki został dostrzeżony w naszym kraju.
Polskie środowisko zawodowych menedżerów projektów staje się coraz bardziej liczącym się w świecie rynkiem, dlatego też jesteśmy dumni, z tego iż nasze działania przyczyniają się do umacniania pozycji Project Managementu w Polsce.

MT&DC stale poszerza swoją ofertę szkoleń z zakresu zarządzania projektami, aby jak najlepiej przygotowywać do egzaminu PMP®. Oprócz szkoleń merytorycznych odnoszącą się do konkretych obszarów wiedzy z zakresu project managementu opisanych w PMBOK Guide oferujemy warsztat "PMP Exam Preparation Course" ("Przygotowanie do PMP"), podczas którego uczestnicy przechodzą przez próbny egzamin PMP®. Najbliższy warsztat odbędzie się w terminie: 13-15.04.2006.

Ponadto, nadal deklarujemy swoją pomoc w kwestiach związanych z certyfikacją PMP®. Szczegółowych informacji na temat zmian w egzaminacji PMP® oraz sposobów aplikowania znajdą Państwo na stronie: www.pmi.org.pl

 • Logo PMI Registered Education Provider jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMI" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMBOK" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMP" i "PMI-ACP" są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnym Project Management Institute, Inc.
 • IIBA® , BABOK® and Business Analysis Body of Knowledge® są zarejestrowanymi znakami handlowym International Institute of Business Analysis.
 • Endorsed Education Provider, EEP and the EEP logo są znakami handlowymi International Institute of Business Analysis.
 • CBAP® and CCBA® są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnymi International Institute of Business Analysis.
Zapytaj o szkolenie
 • Dział sprzedaży

 • Wyślij pytanie

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ
 • Zapytaj o cenę

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ