9. Międzynarodowy Kongres PMI Poland Chapter

9 grudnia 2014

Tegoroczna edycja Kongresu PMI Poland Chapter oficjalnie dobiegła końca. Jest nam niezmiernie miło, że po raz kolejny Management Training & Development Centre było partnerem największego wydarzenia w Polsce, które skupia się na tematyce Zarządzania Projektami.


Jak wspominaliśmy wcześniej tegoroczna edycja zatytułowana była – Mission Impossible. Uczestnicy mieli do wyboru dwa równoległe nurty, jeden – Beyond Agile oraz drugi – Mega Projekty. Pierwszy z nich, jak sama nazwa wskazuje wybiegał poza same założenia Agile, uczestnicy mogli się dowiedzieć więcej na temat nowych trendów w zarządzaniu projektami, zmianach w sposobie zarządzania projektami, a także o tym jak Agile sprawdza się w biznesie. W nurcie Mega Projektów wiele prelekcji dotyczyło wielkich przedsięwzięć, które zostały poczynione przez polskie firmy. Osoby, które zdecydowały się na uczestnictwo w tym nurcie dowiedziały się więcej na temat światowych wyzwań mega-projektów inwestycji liniowych, pierwszym w Polsce projekcie zrównoważonego miasta


W kongresie wziął też udział jeden z naszych międzynarodowych ekspertów Darryl Booker, który w stylu Toma Cruise’a przeprowadził swoją prelekcje pt. „Managing Mega Projects – Leadership and Communication Challenges”. Podczas prezentacji Darryl poruszył wiele ciekawych tematów, które każdy kierownik projektu musi wziąć pod uwagę pracując w licznych zespołach projektowych ze zróżnicowaną strukturą wiekową członków zespołu projektowego.


I dnia, w trakcie Coctail Party, razem ze wszystkimi uczestnikami świętowaliśmy 15-lecie MT&DC rozlosowując spośród wszystkich obecnych atrakcyjne nagrody. Tomasz Borucki - współwłaściciel MT&DC – podziękował wszystkim Klientom i Partnerom (w tym PMI PC) za owocną współpracę, która przyczyniła się do sukcesu firmy. Miłym zaskoczeniem dla naszego zespołu było głośne „sto lat” zaintonowane przez uczestników konferencji. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, na których wspaniałe nastroje są doskonale widoczne.

 

 • Logo PMI Registered Education Provider jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMI" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMBOK" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMP" i "PMI-ACP" są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnym Project Management Institute, Inc.
 • IIBA® , BABOK® and Business Analysis Body of Knowledge® są zarejestrowanymi znakami handlowym International Institute of Business Analysis.
 • Endorsed Education Provider, EEP and the EEP logo są znakami handlowymi International Institute of Business Analysis.
 • CBAP® and CCBA® są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnymi International Institute of Business Analysis.
Zapytaj o szkolenie
 • Dział sprzedaży

 • Wyślij pytanie

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ
 • Zapytaj o cenę

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ