5-LECIE MT&DC

30 września 2004

Mamy przyjemność poinformować Państwa, iż firma MT&DC obchodziła we wrześniu' 2004 5-lecie swojej działalności w zakresie budowania kultury zarządzania projektami w firmach działających na polskim rynku. Z tej okazji zorganizowaliśmy spotkanie urodzinowe, które odbyło się w Klubie Polskiej Rady Biznesu (Pałac Sobańskich).

5-lecie MTDC5-lecie MTDC5-lecie MTDC

Uroczystość rozpoczęła się krótkim powitaniem gości przez Zarząd MT&DC. Panowie Piotr Maciejczyk oraz Tomasz Borucki wyrazili swoją radość ze spotkania z przybyłymi gośćmi, którzy nie tylko są naszymi partnerami biznesowymi, klientami oraz dostawcami, ale przede wszystkim naszymi przyjaciółmi i współtwórcami sukcesu MT&DC. Następnie o krótkie wystąpienie został poproszony Raed Haddad reprezentujący firmę ESI International naszego partnera ze Stanów Zjednoczonych. Naszym wodzirejem:-) była Marta Leśkiewicz, na co dzień dbająca o kontakt z klientami MT&DC.

Po oficjalnych przemówieniach i toastach rozpoczęła się część towarzyska.

5-lecie MTDC5-lecie MTDC5-lecie MTDC5-lecie MTDC5-lecie MTDC

 

 

 

Jak przystało na uroczystość urodzinową jednym z punktów wieczoru był tort z 5 świeczkami, które zdmuchnął cały Zespół MT&DC (z pomocą Vashti Watson z Esi International:-), a Zarząd ukroił symboliczny kawałek.

5-lecie MTDC5-lecie MTDC

Całe spotkanie przebiegało w atmosferze przyjacielskich dyskusji i wspomnień. Rytm spotkania nadawały dźwięki jazzu i bluesa wydobywane przez kwartet Duende. W nastrojowych salach piwnicznych Pałacu Sobańskich bawiliśmy się do północy, delektując się aromatyczną włoską kuchnią i argentyńskim winem...

Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować wszystkim przybyłym gościom, którzy wspólnie z nami świętowali ten miły dla nas jubileusz. Dziękujemy także za wszelkie ciepłe słowa od osób, które nie mogły uczestniczyć w zorganizowanym przez nas spotkaniu.

Zespół MT&DC

 

 • Logo PMI Registered Education Provider jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMI" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMBOK" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMP" i "PMI-ACP" są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnym Project Management Institute, Inc.
 • IIBA® , BABOK® and Business Analysis Body of Knowledge® są zarejestrowanymi znakami handlowym International Institute of Business Analysis.
 • Endorsed Education Provider, EEP and the EEP logo są znakami handlowymi International Institute of Business Analysis.
 • CBAP® and CCBA® są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnymi International Institute of Business Analysis.
Zapytaj o szkolenie
 • Dział sprzedaży

 • Wyślij pytanie

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ
 • Zapytaj o cenę

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ