„Oczko” MT&DC!

13 października 2020

Trudno uwierzyć, ale Management Training & Development Center istnieje na polskim rynku już 21 lat, szkoląc w zakresie zarządzania projektami i analizy biznesowej!.
W ciągu minionych dwóch dekad stworzyliśmy solidne podstawy edukacji i wykonaliśmy dużą pracę na rzecz podniesienia w Polsce kwalifikacji w zakresie tych dwóch obszarów.
Obchodząc 21. Rocznicę istnienia firmy mamy jednocześnie w zespole MT&DC pełną świadomość, że istniejemy dla Was i dzięki Wam! Dziękujemy za te lata współpracy i wysoką ocenę naszych działań!
Dziś, gdy w tak trudnym roku, jakim jest 2020 podsumowujemy nasze dokonania, mamy ogromną satysfakcję patrząc na cyfry i wspominając ważne chwile w historii MT&DC.
Jako specjalistyczna firma ekspercka, działająca na niszowym rynku szkoleń i doradztwa w zarządzaniu projektami przeszkoliliśmy i nadal szkolimy kadry menedżerskie firm praktycznie z każdej gałęzi ekonomii.
Nasz dorobek jest plonem wieloletniego zaangażowanie całego zespołu i partnerów MT&DC w dostarczanie najwyższej jakości usług edukacyjnych.
Satysfakcję mąci nam strata, jaka dotknęła MT&DC w związku z odejściem po ciężkiej chorobie w marcu bieżącego roku jej współzałożyciela, Piotra Maciejczyka. Firma była dla niego bardzo ważna, wkładał wiele energii i zapału w jej rozwijanie. Dziś nie może się z nami cieszyć z jubileuszu, ale wypracowane osiągnięcia, do których w ciągu tych lat walnie się przyczynił pozostały, a my działamy dalej i rozwijamy ten dorobek. Niech przybliży go tuzin faktów:

1. MT&DC jako pierwsza polska firma szkoleniowa otrzymała certyfikat PMP® Rep i zgodę PMI® na przeprowadzania egzaminu PMP® Prep, umożliwiając polskim kierownikom projektów uzyskanie najbardziej znanej i pożądanej w środowisku kierowników projektów międzynarodowej certyfikacji.

2. W 2002 roku w Polsce było zaledwie 20 kierowników projektu. Od tego czasu przygotowaliśmy z sukcesem do egzaminu PMP® około 860 kierowników projektów.

3. 88% to uśredniony odsetek osób po naszych szkoleniach, które zdały egzamin PMP® przy pierwszym podejściu.

4. Przeszkoliliśmy ponad 16 000 tysięcy kierowników projektów i interesariuszy projektów z najbardziej znaczących firm działających na polskim rynku.

5. 75% to uśredniony odsetek uczestników szkoleń, którzy wzięli udział w co najmniej dwóch naszych szkoleniach.

6. Ogółem mamy już ponad 21 tysięcy absolwentów naszych szkoleń.

7. 96 to największa liczba szkoleń zorganizowanych dla Was przez MT&DC w ciągu jednego roku.

8. Wydaliśmy dla Was nakładem MT&DC Akademia Zarządzania Projektami 5 książek, stanowiących wartościowe dopełnienie wiedzy uzyskanej na kursach.

9. Przetłumaczyliśmy na język polski i wydaliśmy cztery edycje kompendium wiedzy z zarządzania projektami, czyli PMBOK®-a. Udostępniliśmy Wam poprzez tę publikację, dzięki znakomitemu przekładowi Pawła Dąbrowskiego, polską terminologię w zakresie zarządzania projektami, która weszła na stałe do powszechnego użycia w środowisku związanym z tym obszarem.

10. Dostarczyliśmy Wam ogółem blisko 8 000 egzemplarzy polskiej wersji PMBOK-a.

11. Zainicjowaliśmy działalność polskich oddziałów największych, światowych organizacji non-profit zrzeszających środowiska kierowników projektów i analityków biznesowych: Project Management Institute (PMI®) oraz International Institute of Business Analysis (IIBA®). 39 osób, w tym zarząd MT&DC, 18 lat temu uczestniczyło w spotkaniu założycielskim PMI Warsaw Poland Chapter. Otworzył je Piotr Maciejczyk, a przewodniczącym zebrania został Tomasz Borucki.

12. Byliśmy wraz z PMI® i WPC inicjatorami i organizatorami International PMI® WPC Congress objętego patronatem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. MT&DC było także Platynowym i złotym sponsorem następnych edycji tego kongresu odbywających się w Warszawie. Podczas V kongresu PMI otrzymaliśmy nagrodę w kategorii „Networking” – za całokształt współpracy, wspieranie rozwoju polskiego oddziału PMI® oraz promowanie światowych standardów zarządzania projektami.

Pandemia Covid 19 uniemożliwiła nam począwszy od marca 2020 roku prowadzenie szkoleń w salach wykładowych, ale z sukcesem przenieśmy formułę edukacyjną praktycznie wszystkich kursów związanych z kształceniem w obszarach zarzadzania projektami oraz analizy biznesowej na system edukacji zdalnej.


Jesteśmy, działamy, zapraszamy na www.mtdc.pl po informacje na temat zaplanowanych szkoleń!
 

 • Logo PMI Registered Education Provider jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMI" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMBOK" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMP" i "PMI-ACP" są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnym Project Management Institute, Inc.
 • IIBA® , BABOK® and Business Analysis Body of Knowledge® są zarejestrowanymi znakami handlowym International Institute of Business Analysis.
 • Endorsed Education Provider, EEP and the EEP logo są znakami handlowymi International Institute of Business Analysis.
 • CBAP® and CCBA® są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnymi International Institute of Business Analysis.
Zapytaj o szkolenie
 • Dział sprzedaży

 • Wyślij pytanie

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ
 • Zapytaj o cenę

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ