"Czy manager projektu to też designer?" - prelekcja w WSZiB

25 sierpnia 2014

10 maja 2014r. Tomasz Borucki - współwłaściciel MT&DC – na specjalne zaproszenie Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu poprowadził prelekcje na temat: "Czy manager projektu to też designer?". Wykład dotyczył specyfiki zawodów designera i kierownika projektu - podobieństw w organizacji pracy i jej przebiegu.


Całość prezentacji została oparta na przypadku powstania pierwszego prototypu brytyjskiego samochodu Mini Cooper. Kierownikiem projektu był tam designer - Sir Alec Issigonis, który za swój projekt otrzymał tytuł lordowski z rąk Brytyjskiej Królowej. Dowodem świetności tego przedsięwzięcia może być fakt, że produkcja Mini Cooper’a trwała w praktycznie niezmienionej formie prawie 40 lat, a sam pojazd wygrał 4 razy rajdy Monte Carlo i został wyprodukowany w nakładzie przekraczającym 5 mln.


Osobę uczestniczące w wykładzie miały okazję przekonać się o jakości samochodu samodzielnie siadając za „kierownicą”. Model dostępny do obejrzenia po wykładzie to Mini Cooper wyprodukowany w 1997r. w kolorze Night Fire Red, który w swojej 17-letniej historii uczestniczył w rajdzie Monte Carlo.
 

 • Logo PMI Registered Education Provider jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMI" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMBOK" jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute, Inc.
 • "PMP" i "PMI-ACP" są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnym Project Management Institute, Inc.
 • IIBA® , BABOK® and Business Analysis Body of Knowledge® są zarejestrowanymi znakami handlowym International Institute of Business Analysis.
 • Endorsed Education Provider, EEP and the EEP logo są znakami handlowymi International Institute of Business Analysis.
 • CBAP® and CCBA® są zarejestrowanymi znakami certyfikacyjnymi International Institute of Business Analysis.
Zapytaj o szkolenie
 • Dział sprzedaży

 • Wyślij pytanie

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ
 • Zapytaj o cenę

  Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami :-). Odpowiedzi udzielamy w dni robocze nie później niż w ciągu 24 godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, adres e-mail, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji procesu usługi szkoleniowej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli Informacyjnej i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń ani uwag do jej treści.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Management Training and Development Center Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sobieskiego 8 m 44 02-957 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych.

   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu firmie Intelisoft Sp. z o.o. w celu automatyzacji marketingu, w tym wysyłania newslettera.

  WYŚLIJ